1. Dotacje na zalesianie gruntów

Dotacje na zalesianie gruntów

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że istnieje możliwość uzyskania dotacji przeznaczonej na zalesienie gruntów (tj. zakup sadzonek). Ogółem w 2008 roku w Budżecie Powiatu na ten cel zaplanowano środki w kwocie 9 000 zł. Zainteresowanych prosimy o składanie wniosków do dnia 10 marca 2008r. w Starostwie Powiatowym ul. B. Joselewicza 5. parter pokój nr 2. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie z urzędu gminy o przeznaczeniu gruntów do zalesienia z godnie z miejscowym planem zagospodarowania lub decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej pokój nr 31 lub 33 w godzinach pracy urzędu. Zastrzega się, iż dotacja ta nie dotyczy wniosków o zalesienie składanych do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.