Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Droga 1323K w miejscowości Luszowice nie będzie przejezdna

Droga 1323K w miejscowości Luszowice nie będzie przejezdna

Droga 1323K w miejscowości Luszowice nie będzie przejezdna

W tym tygodniu rozpoczęły się roboty budowlane obejmujące przebudowę mostu na rzece Debrza w miejscowości Luszowice w ciągu drogi powiatowej 1323K Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny. Obecnie wykonawca zorganizował sobie plac budowy oraz wykonał wszystkie roboty przygotowawcze. W poniedziałek tj. 26 lutego 2024 r. zaplanowano roboty rozbiórkowe istniejącego obiektu mostowego w związku z powyższym droga powiatowa od tego dnia nie będzie przejezdna. Przewidywany termin zakończenia robót budowlanych to początek sierpnia bieżącego roku. Do tego czasu prawdopodobnie potrwają utrudnienia. Koszt realizacji niniejszego przedsięwzięcia wynosi: 1.722.131,35 zł brutto.

Prosimy kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie istniejącego placu budowy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. W związku z realizacją inwestycji został wyznaczony oraz oznakowany objazd tymczasowy.

 

Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej

W tym tygodniu rozpoczęły się roboty budowlane obejmujące przebudowę mostu na rzece Debrza w miejscowości Luszowice w ciągu drogi powiatowej 1323K Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny. Obecnie wykonawca zorganizował sobie plac budowy oraz wykonał wszystkie roboty przygotowawcze. W poniedziałek tj. 26 lutego 2024 r. zaplanowano roboty rozbiórkowe istniejącego obiektu mostowego w związku z powyższym droga powiatowa od tego dnia nie będzie przejezdna. Przewidywany termin zakończenia robót budowlanych to początek sierpnia bieżącego roku. Do tego czasu prawdopodobnie potrwają utrudnienia. Koszt realizacji niniejszego przedsięwzięcia wynosi: 1.722.131,35 zł brutto. Prosimy kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie istniejącego placu budowy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. W związku z realizacją inwestycji został wyznaczony oraz oznakowany objazd tymczasowy.   Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej