Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Drużyna Policjantów zdobywcą Pucharu Starosty Dąbrowskiego w turnieju „majowym”

Drużyna Policjantów zdobywcą Pucharu Starosty Dąbrowskiego w turnieju „majowym”

Drużyna Policjantów zdobywcą Pucharu Starosty Dąbrowskiego w turnieju „majowym”

Za nami XII już edycja Powiatowego Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do sportowej rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy dąbrowskim „ogólniaku” stanęło dziś łącznie 7 drużyn: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, pracowników firmy ZBUD i BMS Metal, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli oraz drużyna „Gmina Gręboszów i Przyjaciele”.

W imieniu organizatorów, turniej otwarł Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który powitał zawodników i podziękował im za przyjęcie zaproszenia do udziału w tym sportowym wydarzeniu organizowanym w celu uczczenia „na sportowo” 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienia rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich i propagowania zdrowego stylu życia. Zastępca Dyrektora I LO w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Janczak życzyła wszystkim zebranym przede wszystkim dobrej zabawy, a zawodnikom dodatkowo powodzenia w sportowych zmaganiach.

Wszystkie mecze, rozgrywane systemem „każdy z każdym”, sędziował Bogusław Mecnarowski. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i dobrej atmosfery zarówno na boisku, jak również wśród kibiców. Zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że stać ich na grę w piłkę nożną na wysokim poziomie z zachowaniem zasad "fair play".

Zawodnikom kibicowali m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej Jarosław Kmieć, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej Marek Bator, mieszkańcy powiatu dąbrowskiego oraz sympatycy piłki nożnej.

Ostateczna klasyfikacja XII Powiatowego Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przedstawia się następująco:

I miejsce: Policjanci

II miejsce: Samorządowcy Powiatu Dąbrowskiego i Nauczyciele

III miejsce: Gmina Gręboszów i Przyjaciele

IV miejsce: Przedsiębiorcy

V miejsce: ZBUD

VI miejsce: Strażacy

VII miejsce: BMS Metal

Tytuł i statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju wywalczył Mateusz Kazek z drużyny Gmina Gręboszów i Przyjaciele, który zdobył 7 bramek.

Puchary, medale, statuetkę dla „Najlepszego strzelca" oraz dyplomy, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczał Starosta Lesław Wieczorek wraz z Zastępcą Dyrektora dąbrowskiego „ogólniaka” Anną Janczak.

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, a kibicom za doping i wsparcie okazywane drużynom. Jednocześnie zachęcają do uczestnictwa w kolejnych „sportowych przedsięwzięciach” organizowanych z okazji ważnych rocznic – odzyskania przez Polskę niepodległości i uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych na terenie naszego powiatu.

Za nami XII już edycja Powiatowego Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej. Do sportowej rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy dąbrowskim „ogólniaku” stanęło dziś łącznie 7 drużyn: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, pracowników firmy ZBUD i BMS Metal, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli oraz drużyna „Gmina Gręboszów i Przyjaciele”. W imieniu organizatorów, turniej otwarł Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który powitał zawodników i podziękował im za przyjęcie zaproszenia do udziału w tym sportowym wydarzeniu organizowanym w celu uczczenia „na sportowo” 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienia rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich i propagowania zdrowego stylu życia. Zastępca Dyrektora I LO w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Janczak życzyła wszystkim zebranym przede wszystkim dobrej zabawy, a zawodnikom dodatkowo powodzenia w sportowych zmaganiach. Wszystkie mecze, rozgrywane systemem „każdy z każdym”, sędziował Bogusław Mecnarowski. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i dobrej atmosfery zarówno na boisku, jak również wśród kibiców. Zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że stać ich na grę w piłkę nożną na wysokim poziomie z zachowaniem zasad "fair play". Zawodnikom kibicowali m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej Jarosław Kmieć, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej Marek Bator, mieszkańcy powiatu dąbrowskiego oraz sympatycy piłki nożnej. Ostateczna klasyfikacja XII Powiatowego Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przedstawia się następująco: I miejsce: Policjanci II miejsce: Samorządowcy Powiatu Dąbrowskiego i Nauczyciele III miejsce: Gmina Gręboszów i Przyjaciele IV miejsce: Przedsiębiorcy V miejsce: ZBUD VI miejsce: Strażacy VII miejsce: BMS Metal Tytuł i statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju wywalczył Mateusz Kazek z drużyny Gmina Gręboszów i Przyjaciele, który zdobył 7 bramek. Puchary, medale, statuetkę dla „Najlepszego strzelca" oraz dyplomy, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczał Starosta Lesław Wieczorek wraz z Zastępcą Dyrektora dąbrowskiego „ogólniaka” Anną Janczak. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, a kibicom za doping i wsparcie okazywane drużynom. Jednocześnie zachęcają do uczestnictwa w kolejnych „sportowych przedsięwzięciach” organizowanych z okazji ważnych rocznic – odzyskania przez Polskę niepodległości i uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych na terenie naszego powiatu.