Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

W dniu 13.05.2008r. na stadionie MLKS „Dąbrovia" odbyły się zawody powiatowe Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji 7 drużyn chłopców najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum w Woli Żelichowskiej uzyskując awans do zawodów wojewódzkich. Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki Gimnazjum w Radgoszczy nieznacznie wyprzedzając Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Puchary, medale oraz dyplomy które ufundowało Starostwo Powiatowe w imieniu Starosty wręczył Wicestarosta Pan Tadeusz Kwiatkowski.

W dniu 13.05.2008r. na stadionie MLKS „Dąbrovia" odbyły się zawody powiatowe Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji 7 drużyn chłopców najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum w Woli Żelichowskiej uzyskując awans do zawodów wojewódzkich. Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki Gimnazjum w Radgoszczy nieznacznie wyprzedzając Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Puchary, medale oraz dyplomy które ufundowało Starostwo Powiatowe w imieniu Starosty wręczył Wicestarosta Pan Tadeusz Kwiatkowski.