Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego szkół średnich

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego szkół średnich

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego szkół średnich

W  czwartek, 28 listopada 2019 roku, w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego szkół średnich. Turniej był przeprowadzony systemem „każdy z każdym” i wzięły w nim udział  wszystkie szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego.

Wyniki turnieju w kategorii „dziewczęta”:

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej,

II miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,

III miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej,

IV miejsce – Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu.

Wyniki turnieju w kategorii „chłopcy”:

I miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,

II miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej,

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej,

IV miejsce – Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu.

Uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i uczennice I LO w Dąbrowie Tarnowskiej będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Fot. ZS im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej/dagj

W  czwartek, 28 listopada 2019 roku, w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego szkół średnich. Turniej był przeprowadzony systemem „każdy z każdym” i wzięły w nim udział  wszystkie szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego. Wyniki turnieju w kategorii „dziewczęta”: I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, III miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, IV miejsce – Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu. Wyniki turnieju w kategorii „chłopcy”: I miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, II miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, IV miejsce – Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu. Uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i uczennice I LO w Dąbrowie Tarnowskiej będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”. Fot. ZS im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej/dagj