1. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców

Reprezentację Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie stanowiły:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Brnia reprezentowali:

Wyniki tego turnieju w kategorii chłopców przedstawia tabela:

W dniu 17-go marca 2011 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych. Turniej został przeprowadzony w ramach kalendarza PSZS jako licealiada szkół ponadgimnazjalnych.W kategorii dziewcząt i chłopców reprezentację wystawiły wszystkie szkoły średnie Powiatu.Najlepszą drużyną w kategorii dziewcząt został zespół z ZSP nr 2, natomiast w kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z ZSP nr 1w Dąbrowie Tarnowskiej. Dekoracji zawodników dokonali Dyrektor ZSP nr 2 Jan Kiljan oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym Mariola Smolorz. Statuetki, medale i dyplomy ufundował Zarząd Powiatu Dąbrowskiego. Turniej był przeprowadzony systemem „każdy z każdym". Zawody zorganizowali i sędziowali Mirosław Jastrząb i Janusz Wątroba, nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentowały dziewczęta:Irena Saładyga oraz Agnieszka Noga, chłopców reprezentowali: Dawid Kowal, Bartłomiej Janeczek i rezerwowy Szwajkosz. Opiekunem drużyny był Marcin Rej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wystawił następujący skład:Ewelina Bator, Marcelina Bator i rezerwowa Anna Owsiana. Chłopcy: Grzegorz Czochara, Krystian Tatarczuch oraz rezerwowy Dawid Kozicki. Opiekunowie - Mirosław Jastrząb oraz Janusz Wątroba. Reprezentację Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie stanowiły:Magdalena Łabuz, Aleksandra Wilk i rezerwowa Lidia Strycharz. W kategorii chłopców wystąpili: Mateusz Nowak, Paweł Rogal i rezerwowy Sławomir Wojtas. Opiekunem grupy był Andrzej Radłowski. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Brnia reprezentowali:Magdalena Światłowska, Agata Łabuz oraz chłopcy Kamil Furgał, Paweł Kogut i rezerwowy Mateusz Moździerz. Opiekunem drużyny był Mirosław Panek. Wyniki tego turnieju w kategorii chłopców przedstawia tabela: