Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Drugi etap przebudowy ul. Szarwarskiej zakończony

Drugi etap przebudowy ul. Szarwarskiej zakończony

Drugi etap przebudowy ul. Szarwarskiej zakończony

Zakończył się II etap przebudowy drogi powiatowej nr 1328K w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Szarwarskiej.

W ramach inwestycji wykonano nową nawierzchnię jezdni wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym, a także nawierzchnię ulepszonych poboczy z betonu asfaltowego, po którym bezpiecznie mogą poruszać się rowerzyści i piesi. Przebudowano też instalacje sieci elektrycznej i wodociągowej

Całkowita wartość zadania wyniosła ponad 4,1 mln zł. Samorząd Powiatu Dąbrowskiego na jego realizację pozyskał 2,6 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

To nie koniec modernizacji tej drogi powiatowej. Został ogłoszony już przetarg na realizację III etapu i dalszych prac.

Zakończył się II etap przebudowy drogi powiatowej nr 1328K w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Szarwarskiej. W ramach inwestycji wykonano nową nawierzchnię jezdni wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym, a także nawierzchnię ulepszonych poboczy z betonu asfaltowego, po którym bezpiecznie mogą poruszać się rowerzyści i piesi. Przebudowano też instalacje sieci elektrycznej i wodociągowej Całkowita wartość zadania wyniosła ponad 4,1 mln zł. Samorząd Powiatu Dąbrowskiego na jego realizację pozyskał 2,6 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. To nie koniec modernizacji tej drogi powiatowej. Został ogłoszony już przetarg na realizację III etapu i dalszych prac.