Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dwa powiaty wspólnie świętują Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dwa powiaty wspólnie świętują Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dwa powiaty wspólnie świętują Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Wczoraj Rodziny zastępcze i ich wychowankowie z terenu Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Proszowickiego wspólnie uczestniczyli w Pikniku zorganizowanym z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Organizacja powyższego wydarzenia była wspólną inicjatywą organizatorów rodzinnej pieczy zastępczej, a mianowicie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach. Patronat nad piknikiem objęli Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek oraz Starosta Powiatu Proszowickiego Krystian Hytroś.

Wspólne świętowanie Dnia Rodzicielstwa Zastępczego było doskonałą okazją do zintegrowania środowiska zastępczego dwóch zaprzyjaźnionych powiatów oraz promowania idei rodzinnej pieczy zastępczej. W trakcie wydarzenia Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie z  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach Marzeną Leja-Kwiecień i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszką Anioł-Głuszek złożyli podziękowania obecnym rodzinom zastępczym za trud i zaangażowanie w wychowanie dzieci pozbawionych ciepła rodzinnego, jak również życzyli dużo wytrwałości i satysfakcji z pełnionej misji rodzicielskiej. We wspólnym świętowaniu dnia rodzicielstwa zastępczego uczestniczyła również Sekretarz Powiatu Anna Mikos.

W uroczystości wzięło udział ok. 100 osób. Dopisała pogoda oraz świetne humory uczestników. Rodzice zastępczy mieli okazję spotkać się w swoim gronie, wymienić własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Nie brakowało poczęstunku i słodkości, piknik obfitował również w liczne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, wata cukrowa i pokaz baniek mydlanych. Uroczystość uświetnili swoją obecnością i pokazem tańca towarzyskiego podopieczni Szkoły tańca Gabriela Skiby „Latino Dance” oraz pasjonaci zabytkowych samochodów, którzy bardzo licznie przybyli do zespołu dworsko-parkowego w Brniu, aby zaprezentować retro pojazdy.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Proszowicach serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom pikniku za ich obecność i jednocześnie zwracają się z gorącym apelem do osób o otwartym sercu, które chciałyby zostać rodziną zastępczą o kontakt z właściwym ze względu na miejsce zamieszkania PCPR. Przybliżymy Państwu charakterystykę rodzinnej pieczy zastępczej, odpowiemy na nurtujące pytania i udzielimy niezbędnego wsparcia.  Rodzicielstwo zastępcze jest jedną z najpiękniejszych misji jaką może pełnić każdy człowiek, gdy przyjmuje do  rodziny dziecko i ofiaruje mu miłość i troskę.  Zapraszamy!

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
tel. 14 642 44 1

PCPR w Proszowicach
ul. 3 Maja 72
32-100 Proszowice
tel. 12 386 29 60
Wczoraj Rodziny zastępcze i ich wychowankowie z terenu Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Proszowickiego wspólnie uczestniczyli w Pikniku zorganizowanym z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Organizacja powyższego wydarzenia była wspólną inicjatywą organizatorów rodzinnej pieczy zastępczej, a mianowicie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach. Patronat nad piknikiem objęli Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek oraz Starosta Powiatu Proszowickiego Krystian Hytroś. Wspólne świętowanie Dnia Rodzicielstwa Zastępczego było doskonałą okazją do zintegrowania środowiska zastępczego dwóch zaprzyjaźnionych powiatów oraz promowania idei rodzinnej pieczy zastępczej. W trakcie wydarzenia Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie z  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach Marzeną Leja-Kwiecień i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszką Anioł-Głuszek złożyli podziękowania obecnym rodzinom zastępczym za trud i zaangażowanie w wychowanie dzieci pozbawionych ciepła rodzinnego, jak również życzyli dużo wytrwałości i satysfakcji z pełnionej misji rodzicielskiej. We wspólnym świętowaniu dnia rodzicielstwa zastępczego uczestniczyła również Sekretarz Powiatu Anna Mikos. W uroczystości wzięło udział ok. 100 osób. Dopisała pogoda oraz świetne humory uczestników. Rodzice zastępczy mieli okazję spotkać się w swoim gronie, wymienić własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Nie brakowało poczęstunku i słodkości, piknik obfitował również w liczne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, wata cukrowa i pokaz baniek mydlanych. Uroczystość uświetnili swoją obecnością i pokazem tańca towarzyskiego podopieczni Szkoły tańca Gabriela Skiby „Latino Dance” oraz pasjonaci zabytkowych samochodów, którzy bardzo licznie przybyli do zespołu dworsko-parkowego w Brniu, aby zaprezentować retro pojazdy. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Proszowicach serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom pikniku za ich obecność i jednocześnie zwracają się z gorącym apelem do osób o otwartym sercu, które chciałyby zostać rodziną zastępczą o kontakt z właściwym ze względu na miejsce zamieszkania PCPR. Przybliżymy Państwu charakterystykę rodzinnej pieczy zastępczej, odpowiemy na nurtujące pytania i udzielimy niezbędnego wsparcia.  Rodzicielstwo zastępcze jest jedną z najpiękniejszych misji jaką może pełnić każdy człowiek, gdy przyjmuje do  rodziny dziecko i ofiaruje mu miłość i troskę.  Zapraszamy! Materiał wideo Telewizji Tarnowska.tv: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Szpitalna 1 33-200 Dąbrowa Tarnowskatel. 14 642 44 1 PCPR w Proszowicachul. 3 Maja 7232-100 Proszowicetel. 12 386 29 60