Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dwa przedszkola i szkoła do likwidacji

Dwa przedszkola i szkoła do likwidacji

Dwa przedszkola i szkoła do likwidacji

Coraz bliżej likwidacji kilku placówek oświatowych w gminie Dąbrowa Tarnowska. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie zapadła decyzja o zamknięciu trzech z nich. Chodzi o przedszkola w Laskówce Chorąskiej i w Lipinach. Prawdopodobnie od nowego roku szkolnego nie będzie także Szkoły Podstawowej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Projekt uchwały o likwidacji przedszkoli i szkoły podyktowany jest w znacznej mierze względami demograficznymi. Teraz o decyzji likwidacji przedszkoli i szkoły poinformowane zostanie Kuratorium Oświaty. Po jego opinii już ostateczną decyzję podejmą władze miasta.

Źródło: Radio MAKS

Coraz bliżej likwidacji kilku placówek oświatowych w gminie Dąbrowa Tarnowska. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie zapadła decyzja o zamknięciu trzech z nich. Chodzi o przedszkola w Laskówce Chorąskiej i w Lipinach. Prawdopodobnie od nowego roku szkolnego nie będzie także Szkoły Podstawowej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Projekt uchwały o likwidacji przedszkoli i szkoły podyktowany jest w znacznej mierze względami demograficznymi. Teraz o decyzji likwidacji przedszkoli i szkoły poinformowane zostanie Kuratorium Oświaty. Po jego opinii już ostateczną decyzję podejmą władze miasta. Źródło: Radio MAKS