Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dwa technika z powiatu dąbrowskiego w rankingu Perspektywy

Dwa technika z powiatu dąbrowskiego w rankingu Perspektywy

Dwa technika z powiatu dąbrowskiego w rankingu Perspektywy

Miło nam poinformować, iż 9 stycznia 2020 roku na oficjalnej gali w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie podane zostały wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.

Wysokie lokaty otrzymały technika z naszego powiatu. Technikum nr 1 przy Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zajęło 158 lokatę w Polsce, które daje jej 20 pozycję w województwie a 2 lokatę w regionie tarnowskim, natomiast Technikum w Powiatowym Centrum, Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie uplasowało się na miejscu 301 w Polsce, co daje jej 43 miejsce w województwie oraz zaszczytne 7 miejsce w regionie tarnowskim.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Technika z powiatu dąbrowskiego znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu pod względem regionu. Dąbrowskie Technikum ma prawo do używania tytułu „Srebrnej Szkoły”, natomiast Technikum szczucińskie może śmiało używać tytułu "Brązowa Szkoła".

Szczegółowe wyniki rankingu dostępne są pod adresem: ranking wojewódzki techników

gd

Miło nam poinformować, iż 9 stycznia 2020 roku na oficjalnej gali w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie podane zostały wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Wysokie lokaty otrzymały technika z naszego powiatu. Technikum nr 1 przy Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zajęło 158 lokatę w Polsce, które daje jej 20 pozycję w województwie a 2 lokatę w regionie tarnowskim, natomiast Technikum w Powiatowym Centrum, Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie uplasowało się na miejscu 301 w Polsce, co daje jej 43 miejsce w województwie oraz zaszczytne 7 miejsce w regionie tarnowskim. Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Technika z powiatu dąbrowskiego znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu pod względem regionu. Dąbrowskie Technikum ma prawo do używania tytułu „Srebrnej Szkoły”, natomiast Technikum szczucińskie może śmiało używać tytułu "Brązowa Szkoła". Szczegółowe wyniki rankingu dostępne są pod adresem: ranking wojewódzki techników gd