1. Dyplom uznania za promocję zdrowego stylu życia, dla ZSP nr 1

Dyplom uznania za promocję zdrowego stylu życia, dla ZSP nr 1

W dniu 20 grudnia 2010r., dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej dr Marta Chrabąszcz, odebrała z rąk Aleksandra Palczewskiego - Małopolskiego Kuratora Oświaty, wyróżnienie w konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem", organizowanym dla szkół z subregionu tarnowskiego. Pracę konkursową przygotowały: M. Ziobro – pedagog, H. Karkowska – nauczyciel biologii, M. Chrabąszcz – nauczyciel j.polskiego, A. Gumułka – nauczyciel informatyki. W pracy konkursowej opisane zostały działania, jakie szkoła podejmuje na rzecz propagowania zdrowego stylu życia oraz walki z rakiem.