Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dyplomy dla stypendystów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Dyplomy dla stypendystów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Dyplomy dla stypendystów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

W dniu 15 grudnia br., w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski, którzy otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011.
Siedmiu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odebrało to wyróżnienie z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli, będące jednocześnie potwierdzeniem przyznanego stypendium na obecny rok szkolny.
W uroczystości wziął udział Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który również przekazał uhonorowanym uczniom naszego Powiatu listy gratulacyjne z życzeniami dalszych sukcesów oraz okolicznościowe upominki.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre.

Stypendium przyznaje Prezes Rady Ministrów jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którym przyznano stypendium Prezesa Rady Ministrów:

ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

- Paulina Chłosta - IV TI
- Sylwia Gondek - III LO

ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

- Sebastian Kopytko - III LO
- Aneta Słota - III TE

ZSP w Brniu

- Jacek Białek - IV TIŚiM

ZSP w Szczucinie

- Małgorzata Fijał - II LO
- Malwina Jędo - IV TM

W dniu 15 grudnia br., w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski, którzy otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011.Siedmiu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odebrało to wyróżnienie z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli, będące jednocześnie potwierdzeniem przyznanego stypendium na obecny rok szkolny.W uroczystości wziął udział Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który również przekazał uhonorowanym uczniom naszego Powiatu listy gratulacyjne z życzeniami dalszych sukcesów oraz okolicznościowe upominki. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre. Stypendium przyznaje Prezes Rady Ministrów jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którym przyznano stypendium Prezesa Rady Ministrów: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Paulina Chłosta - IV TI- Sylwia Gondek - III LO ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - Sebastian Kopytko - III LO- Aneta Słota - III TE ZSP w Brniu - Jacek Białek - IV TIŚiM ZSP w Szczucinie - Małgorzata Fijał - II LO- Malwina Jędo - IV TM