Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dyrektor Centrum Polonii - Ośrodka Rekreacji i Turystyki w Brniu powołany

Dyrektor Centrum Polonii - Ośrodka Rekreacji i Turystyki w Brniu powołany

Dyrektor Centrum Polonii - Ośrodka Rekreacji i Turystyki w Brniu powołany

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego uchwałą z dnia 18 sierpnia 2009r. powołał na funkcję Dyrektora Centrum Polonii – Ośrodka Turystyki i Rekreacji w Brniu Pana dr Marka Ciesielczyka.

Pan dr Marek Ciesielczyk ma 52 lata i mieszka w Tarnowie. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku filozofia. Posiada tytuł doktora politologii Uniwersytetu w Monachium, był pracownikiem naukowym Instytutu Politologicznego w Bonn. Pan dr Marek Ciesielczyk był radnym Rady Miejskiej w Tarnowie, wieloletnim europejskim korespondentem radiostacji WPNA w Chicago. Jest autorem 5 książek i kilkuset artykułów w języku angielskim, niemieckim oraz polskim.

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego uchwałą z dnia 18 sierpnia 2009r. powołał na funkcję Dyrektora Centrum Polonii – Ośrodka Turystyki i Rekreacji w Brniu Pana dr Marka Ciesielczyka. Pan dr Marek Ciesielczyk ma 52 lata i mieszka w Tarnowie. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku filozofia. Posiada tytuł doktora politologii Uniwersytetu w Monachium, był pracownikiem naukowym Instytutu Politologicznego w Bonn. Pan dr Marek Ciesielczyk był radnym Rady Miejskiej w Tarnowie, wieloletnim europejskim korespondentem radiostacji WPNA w Chicago. Jest autorem 5 książek i kilkuset artykułów w języku angielskim, niemieckim oraz polskim.