Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dziękujemy za wsparcie dąbrowskiego szpitala

Dziękujemy za wsparcie dąbrowskiego szpitala

Dziękujemy za wsparcie dąbrowskiego szpitala

W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Dyrekcji ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim firmom, instytucjom prywatnym i państwowym, organizacjom pozarządowym oraz osobom fizycznym za udzielone wsparcie finansowe i rzeczowe, które zostanie wykorzystane do zabezpieczenia działalności dąbrowskiego szpitala, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wzmożonej walki z koronawirusem.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika za udzieloną dotację w kwocie 756.050,00 zł na zakup specjalistycznego sprzętu, środków ochrony osobistej i środków do dezynfekcji, a także do Firmy Węglokoks z Katowic za darowiznę w kwocie 241.818,00 zł, która zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu.

Za wsparcie i pomoc w pozyskaniu ww. dofinansowania dziękujemy Posłowi na Sejm RP Wiesławowi Krajewskiemu, z inicjatywy którego dąbrowski szpital otrzymał także środki do dezynfekcji i ochrony osobistej przekazane przez Grupę Azoty – Jednostkę Ratownictwa Chemicznego Tarnów.

Słowa wdzięczności kierujemy także pod adresem Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek – Żelazko za troskę i zaangażowanie w pozyskiwaniu wsparcia dla szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej.

Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność naszego szpitala informujemy, iż wpłaty finansowe na ten cel można dokonywać na numer konta:

Bank Spółdzielczy O/Dąbrowa Tarnowska 67 9462 0003 2001 0000 4053 0001

Jako tytuł przelewu prosimy wpisać: „Darowizna dla ZOZ – Covid – 19”.

Szczegółowe informacje na temat sposobu przekazania darowizny rzeczowej można uzyskać w sekretariacie Dyrektora ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej - tel. 14 6443221 lub e – mail: sekretariat@zozdt.pl

W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Dyrekcji ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim firmom, instytucjom prywatnym i państwowym, organizacjom pozarządowym oraz osobom fizycznym za udzielone wsparcie finansowe i rzeczowe, które zostanie wykorzystane do zabezpieczenia działalności dąbrowskiego szpitala, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wzmożonej walki z koronawirusem. Szczególne podziękowania kierujemy do Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika za udzieloną dotację w kwocie 756.050,00 zł na zakup specjalistycznego sprzętu, środków ochrony osobistej i środków do dezynfekcji, a także do Firmy Węglokoks z Katowic za darowiznę w kwocie 241.818,00 zł, która zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu. Za wsparcie i pomoc w pozyskaniu ww. dofinansowania dziękujemy Posłowi na Sejm RP Wiesławowi Krajewskiemu, z inicjatywy którego dąbrowski szpital otrzymał także środki do dezynfekcji i ochrony osobistej przekazane przez Grupę Azoty – Jednostkę Ratownictwa Chemicznego Tarnów. Słowa wdzięczności kierujemy także pod adresem Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek – Żelazko za troskę i zaangażowanie w pozyskiwaniu wsparcia dla szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność naszego szpitala informujemy, iż wpłaty finansowe na ten cel można dokonywać na numer konta: Bank Spółdzielczy O/Dąbrowa Tarnowska 67 9462 0003 2001 0000 4053 0001 Jako tytuł przelewu prosimy wpisać: „Darowizna dla ZOZ – Covid – 19”. Szczegółowe informacje na temat sposobu przekazania darowizny rzeczowej można uzyskać w sekretariacie Dyrektora ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej - tel. 14 6443221 lub e – mail: sekretariat@zozdt.pl
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG