Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dziś Święto wszystkich mam

Dziś Święto wszystkich mam

Dziś Święto wszystkich mam

Dzień Matki to szczególne święto, które jest okazją by wyrazić Mamom miłość oraz wdzięczność za dar naszego życia. W Polsce obchodzony jest od 1914 roku, chociaż jego tradycja sięga czasów starożytnych.

W tym szczególnym dniu składamy serdeczne życzenia oraz obdarowujemy mamy kwiatami i upominkami. Pamiętajmy o nich nie tylko dziś, ale przez cały rok. Są one z nami we wszystkich momentach naszego życia i zawsze otaczają nas opieką i troską.

Z okazji Dnia Matki władze Samorządu Powiatu Dąbrowskiego składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia:

 

Drogie Mamy!

W tym wyjątkowym dniu
składamy Wam wyrazy wdzięczności i szacunku
za matczyną miłość, wielkie serce i troskę.

Życzymy Wam jak najmniej trosk każdego dnia,
dużo uśmiechu, wiele wdzięczności swoich dzieci
oraz dużo zdrowia i radości.

Niech spełniają się Wasze marzenia!

 

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski

Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

Dzień Matki to szczególne święto, które jest okazją by wyrazić Mamom miłość oraz wdzięczność za dar naszego życia. W Polsce obchodzony jest od 1914 roku, chociaż jego tradycja sięga czasów starożytnych. W tym szczególnym dniu składamy serdeczne życzenia oraz obdarowujemy mamy kwiatami i upominkami. Pamiętajmy o nich nie tylko dziś, ale przez cały rok. Są one z nami we wszystkich momentach naszego życia i zawsze otaczają nas opieką i troską. Z okazji Dnia Matki władze Samorządu Powiatu Dąbrowskiego składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia:   Drogie Mamy! W tym wyjątkowym dniu składamy Wam wyrazy wdzięczności i szacunku za matczyną miłość, wielkie serce i troskę. Życzymy Wam jak najmniej trosk każdego dnia, dużo uśmiechu, wiele wdzięczności swoich dzieci oraz dużo zdrowia i radości. Niech spełniają się Wasze marzenia!   Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski Marta ChrabąszczPrzewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Lesław WieczorekStarosta Dąbrowski