Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dziś obchodzimy Święto Policji

Dziś obchodzimy Święto Policji

Dziś obchodzimy Święto Policji

W tym roku obchodzimy 104. rocznicę powołania przez Sejm RP Państwowej Policji. To największa formacja resortu spraw wewnętrznych i administracji. Każdego dnia i nocy policjantki i policjanci czuwają nad naszym bezpieczeństwem strzegąc porządku publicznego.

 

W ramach Święta Policji najbardziej zasłużeni mundurowi i pracownicy administracyjni otrzymują awanse na wyższe stopnie, odznaczenia oraz wyróżnienia. Dzisiejszy dzień jest znakomitą okazją do złożenia podziękowań za codzienną służbę utrzymania ładu i porządku w naszej społeczności lokalnej.

 

 


W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego
składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym
Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej składamy słowa wdzięczności
za codzienną służbę na rzecz mieszkańców naszego regionu.
Gratulujemy także awansowanym i odznaczonym.

Dziękujemy również za stałą obecność podczas wydarzeń
patriotycznych, kulturalnych i sportowych.

Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym,
wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków
oraz zadowolenia płynącego
z dobrze spełnionego obowiązku.

Niech ta trudna i odpowiedzialna praca
będzie zawsze źródłem satysfakcji,
a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy przychylność,
życzliwość oraz zaufanie społeczeństwa.

Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski
dr Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Krzysztof Bryk
 Wicestarosta Dąbrowski
 

 

W tym roku obchodzimy 104. rocznicę powołania przez Sejm RP Państwowej Policji. To największa formacja resortu spraw wewnętrznych i administracji. Każdego dnia i nocy policjantki i policjanci czuwają nad naszym bezpieczeństwem strzegąc porządku publicznego.   W ramach Święta Policji najbardziej zasłużeni mundurowi i pracownicy administracyjni otrzymują awanse na wyższe stopnie, odznaczenia oraz wyróżnienia. Dzisiejszy dzień jest znakomitą okazją do złożenia podziękowań za codzienną służbę utrzymania ładu i porządku w naszej społeczności lokalnej.     W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom CywilnymKomendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej składamy słowa wdzięczności za codzienną służbę na rzecz mieszkańców naszego regionu. Gratulujemy także awansowanym i odznaczonym. Dziękujemy również za stałą obecność podczas wydarzeń patriotycznych, kulturalnych i sportowych. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz zadowolenia płynącego z dobrze spełnionego obowiązku. Niech ta trudna i odpowiedzialna praca będzie zawsze źródłem satysfakcji, a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy przychylność, życzliwość oraz zaufanie społeczeństwa. Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski dr Marta Chrabąszcz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Bryk  Wicestarosta Dąbrowski