Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Działalność PCPR wyróżniona w ramach „Dobrych Praktyk” prezentowanych przez MRPIPS

Działalność PCPR wyróżniona w ramach „Dobrych Praktyk” prezentowanych przez MRPIPS

Działalność PCPR wyróżniona w ramach „Dobrych Praktyk” prezentowanych przez MRPIPS

„Wiedzę możemy zdobywać od innych..."
A. Mickiewicz


Działalność Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej została wyróżniona wśród dobrych praktyk prezentowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie rozwoju systemu rodzinnej pieczy zastępczej. Z województwa małopolskiego zostały zaprezentowane dwie jednostki szczebla powiatowego , a mianowicie tut. PCPR i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie.


Dobre praktyki zostały zebrane i zweryfikowane przez wydziały polityki społecznej urzędów wojewódzkich w oparciu o podejmowane działania na terenie gmin, powiatów i samorządów województw. Głównym celem prezentacji powyższych działań jest promocja rodzinnej pieczy zastępczej, jak również stworzenie bazy będącej źródłem wiedzy i inspiracji dla zainteresowanych jednostek.


Adres strony internetowej MRPiPS prezentującą dobre praktyki:
http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/opieka-zastepcza-nad-dzieckiem/dobre-praktyki---prezentacje

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/20_Dzialanosc_PCPR_wyrozniona_w_ramach_dobrych_praktyk/PCPR.jpg

Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej

„Wiedzę możemy zdobywać od innych..."A. Mickiewicz Działalność Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej została wyróżniona wśród dobrych praktyk prezentowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie rozwoju systemu rodzinnej pieczy zastępczej. Z województwa małopolskiego zostały zaprezentowane dwie jednostki szczebla powiatowego , a mianowicie tut. PCPR i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie. Dobre praktyki zostały zebrane i zweryfikowane przez wydziały polityki społecznej urzędów wojewódzkich w oparciu o podejmowane działania na terenie gmin, powiatów i samorządów województw. Głównym celem prezentacji powyższych działań jest promocja rodzinnej pieczy zastępczej, jak również stworzenie bazy będącej źródłem wiedzy i inspiracji dla zainteresowanych jednostek. Adres strony internetowej MRPiPS prezentującą dobre praktyki:http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/opieka-zastepcza-nad-dzieckiem/dobre-praktyki---prezentacje Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej