Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Babci i Dziadka tuż tuż

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia świętujemy Dzień Dziadka. To bardzo ważne dni w rodzinnych kalendarzach. Jest to wspaniała okazja, by złożyć życzenia naszym kochanym babciom oraz dziadkom i wyrazić im swoją wdzięczność oraz miłość. Są nieocenioną pomocą przy wychowaniu wnuków i wsparciem dla swoich dzieci, zwłaszcza przy pogodzeniu ich pracy zawodowej z domowymi obowiązkami.

W tych szczególnych dniach najpopularniejszym prezentem dla nich są laurki, które wykonują własnoręcznie najmłodsze wnuczęta.

Dzień Babci w Polsce obchodzony jest od lat 60. XX wieku. Pomysł uczczenia seniorek narodził się z inicjatywy kobiecego pisma „Kobieta i życie”. Dzień Dziadka natomiast obchodzimy od początku lat 80 XX wieku.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego składają serdeczne życzenia.

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia świętujemy Dzień Dziadka. To bardzo ważne dni w rodzinnych kalendarzach. Jest to wspaniała okazja, by złożyć życzenia naszym kochanym babciom oraz dziadkom i wyrazić im swoją wdzięczność oraz miłość. Są nieocenioną pomocą przy wychowaniu wnuków i wsparciem dla swoich dzieci, zwłaszcza przy pogodzeniu ich pracy zawodowej z domowymi obowiązkami. W tych szczególnych dniach najpopularniejszym prezentem dla nich są laurki, które wykonują własnoręcznie najmłodsze wnuczęta. Dzień Babci w Polsce obchodzony jest od lat 60. XX wieku. Pomysł uczczenia seniorek narodził się z inicjatywy kobiecego pisma „Kobieta i życie”. Dzień Dziadka natomiast obchodzimy od początku lat 80 XX wieku. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego składają serdeczne życzenia.