1. "Dzień Bibliotekarza" w Powiatowej Bibliotece

"Dzień Bibliotekarza" w Powiatowej Bibliotece

8 mają br w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie bibliotekarzy samorzadowych Powiatu Dąbrowskiego z okazji Dnia Bibliotekarza. W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, który wręczając kwiaty podziękował bibliotekarzom za ich duże zaangażowanie w upowszechnianiu czytelnictwa i kultury słowa, równocześnie życząc dużo satysfakcji, zawodowego optymizmu i radości z wykonywania trudnego, a zarazem ambitnego zawodu,natomiast w życiu osobistym samych szczęśliwych chwil, zdrowia i realizacji marzeń.