Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Edukacji Narodowej w placówkach oświatowych powiatu

Dzień Edukacji Narodowej w placówkach oświatowych powiatu

Dzień Edukacji Narodowej w placówkach oświatowych powiatu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkołach ponadpodstawowych oraz placówkach oświatowych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczyste spotkania, które były doskonałą okazją, aby podziękować dyrekcji, nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę na rzecz młodzieży.

Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali okolicznościowe życzenia, a także wręczyli Nagrody Starosty wyróżnionym w tym roku dyrektorom i nauczycielom. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora. Uczniowie natomiast przygotowali występy artystyczne, by wyrazić wdzięczność swoim wychowawcom i nauczycielom.

Społecznościom szkolnym Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu, Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie oraz  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej towarzyszył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Natomiast w akademii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyła Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkołach ponadpodstawowych oraz placówkach oświatowych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczyste spotkania, które były doskonałą okazją, aby podziękować dyrekcji, nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę na rzecz młodzieży. Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali okolicznościowe życzenia, a także wręczyli Nagrody Starosty wyróżnionym w tym roku dyrektorom i nauczycielom. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora. Uczniowie natomiast przygotowali występy artystyczne, by wyrazić wdzięczność swoim wychowawcom i nauczycielom. Społecznościom szkolnym Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu, Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie oraz  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej towarzyszył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Natomiast w akademii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyła Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz. Uroczystość w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Uroczystość w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Uroczystość w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Uroczystość w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu Uroczystość w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej