Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Dzień Edukacji Narodowej w szkołach ponadpodstawowych powiatu

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach ponadpodstawowych powiatu

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach ponadpodstawowych powiatu

W piątek z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki, Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego i Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Akademia w Zespole Szkół im. W. S Reymonta Brniu odbyła się 6 października.

Uroczyste spotkania były doskonałą okazją, aby podziękować dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty za pracę na rzecz nauczania i wychowania młodego pokolenia.

Z ramienia samorządu powiatowego życzenia złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marta Chrabąszcz.

W dąbrowskim ogólniaku odsłonięto mural przedstawiający patrona tej szkoły Tadeusza Kościuszkę.

W tym roku Nagrody Starosty otrzymali:

 • Michał Wolak Dyrektor I LO w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Janczak Wicedyrektor I LO w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Anna Węc nauczyciel I LO w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Robert Pantera Dyrektor ZS w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Urszula Banaś Wicedyrektor ZS w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Rafał Szydłowski nauczyciel ZS w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Magdalena Mach Surowiec - Dyrektor PCEiKZ w Szczucinie,
 • Bogdan Kłyś nauczyciel PCEiKZ w Szczucinie
 • Wojciech Wilk - nauczyciel PCEiKZ w Szczucinie,
 • Jarosław Boryczka Dyrektor ZS w Brniu,
 • Barbara Grzebieniowska - nauczyciel ZS w Brniu
 • Bogusława Molak - Dyrektor PPP w Dąbrowie Tarnowskiej

Dyrektorzy również docenili pracę swojej kadry przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora.

W piątek z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki, Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego i Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Akademia w Zespole Szkół im. W. S Reymonta Brniu odbyła się 6 października. Uroczyste spotkania były doskonałą okazją, aby podziękować dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty za pracę na rzecz nauczania i wychowania młodego pokolenia. Z ramienia samorządu powiatowego życzenia złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marta Chrabąszcz. W dąbrowskim ogólniaku odsłonięto mural przedstawiający patrona tej szkoły Tadeusza Kościuszkę. W tym roku Nagrody Starosty otrzymali: Michał Wolak Dyrektor I LO w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Janczak Wicedyrektor I LO w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Węc nauczyciel I LO w Dąbrowie Tarnowskiej Robert Pantera Dyrektor ZS w Dąbrowie Tarnowskiej Urszula Banaś Wicedyrektor ZS w Dąbrowie Tarnowskiej Rafał Szydłowski nauczyciel ZS w Dąbrowie Tarnowskiej Magdalena Mach Surowiec - Dyrektor PCEiKZ w Szczucinie, Bogdan Kłyś nauczyciel PCEiKZ w Szczucinie Wojciech Wilk - nauczyciel PCEiKZ w Szczucinie, Jarosław Boryczka Dyrektor ZS w Brniu, Barbara Grzebieniowska - nauczyciel ZS w Brniu Bogusława Molak - Dyrektor PPP w Dąbrowie Tarnowskiej Dyrektorzy również docenili pracę swojej kadry przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora.