Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Nauczyciela w dąbrowskich szkołach ponadpodstawowych

Dzień Nauczyciela w dąbrowskich szkołach ponadpodstawowych

Dzień Nauczyciela w dąbrowskich szkołach ponadpodstawowych

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 10 i 11 października 2019 roku w szkołach ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego odbyły się uroczyste akademie, w których uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Sekretarz Powiatu Anna Mikos oraz naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz.

Akademie były doskonałą okazją do podziękowania pracownikom oświaty za ich pracę na rzecz szkół oraz lokalnej społeczności. Przedstawiciele samorządu powiatowego wręczyli Nagrody Starosty wyróżnionym w tym roku nauczycielom. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora.

Starosta Lesław Wieczorek uczestnicząc w uroczystej akademii w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu złożył życzenia dyrekcji, nauczycielom, a także pracownikom administracji i obsługi szkoły.

W tym szczególnym dniu życzymy Państwu dużo wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej. Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków – mieszkańców powiatu dąbrowskiego – powiedział podczas akademii starosta.

Wręczył również przyznaną przez niego Nagrodę Starosty, którą otrzymał nauczyciel Paweł Bieś. W akademii udział wziął również Poseł na Sejm Wiesław Krajewski, który życzył pedagogom wytrwałości w nauczaniu młodego pokolenia oraz dziękował za zaangażowanie, trud i wysiłek poświęcony kształtowaniu umysłów i serc młodzieży.

Społeczności szkolnej Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie towarzyszył wicestarosta Krzysztof Bryk, który zwracając się do nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców i uczniów, życzył aby ich szkoła odnosiła same sukcesy, dawała poczucie bezpieczeństwa i pozwalała młodym ludziom odnaleźć się w dorosłym życiu. Podczas akademii wręczył Nagrodę Starosty, którą w tym roku gospodarz naszego powiatu przyznał  wicedyrektorom Beacie Smaś i Markowi Sztylerowi.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej gościła Sekretarz Powiatu Anna Mikos. W imieniu samorządu powiatowego przekazała na ręce dyrektora szkoły adres okolicznościowy. Wręczyła także Nagrodę Starosty przyznaną nauczycielki dla Anny Bugajskiej.

W Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyła się akademia, podczas której uczniowie złożyli serdeczne podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie. Samorząd powiatowy w tej szkole reprezentowała naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz która wręczyła Nagrody Starosty przyznane w tym roku dla nauczycieli Bożeny Nadolskiej-Walus oraz Moniki Dojka.

Fot. Szkoły Ponadpodstawowe Powiatu Dąbrowskiego/gd

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 10 i 11 października 2019 roku w szkołach ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego odbyły się uroczyste akademie, w których uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Sekretarz Powiatu Anna Mikos oraz naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz. Akademie były doskonałą okazją do podziękowania pracownikom oświaty za ich pracę na rzecz szkół oraz lokalnej społeczności. Przedstawiciele samorządu powiatowego wręczyli Nagrody Starosty wyróżnionym w tym roku nauczycielom. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając tradycyjne Nagrody Dyrektora. Starosta Lesław Wieczorek uczestnicząc w uroczystej akademii w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu złożył życzenia dyrekcji, nauczycielom, a także pracownikom administracji i obsługi szkoły. W tym szczególnym dniu życzymy Państwu dużo wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej. Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków – mieszkańców powiatu dąbrowskiego – powiedział podczas akademii starosta. Wręczył również przyznaną przez niego Nagrodę Starosty, którą otrzymał nauczyciel Paweł Bieś. W akademii udział wziął również Poseł na Sejm Wiesław Krajewski, który życzył pedagogom wytrwałości w nauczaniu młodego pokolenia oraz dziękował za zaangażowanie, trud i wysiłek poświęcony kształtowaniu umysłów i serc młodzieży. Społeczności szkolnej Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie towarzyszył wicestarosta Krzysztof Bryk, który zwracając się do nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców i uczniów, życzył aby ich szkoła odnosiła same sukcesy, dawała poczucie bezpieczeństwa i pozwalała młodym ludziom odnaleźć się w dorosłym życiu. Podczas akademii wręczył Nagrodę Starosty, którą w tym roku gospodarz naszego powiatu przyznał  wicedyrektorom Beacie Smaś i Markowi Sztylerowi. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej gościła Sekretarz Powiatu Anna Mikos. W imieniu samorządu powiatowego przekazała na ręce dyrektora szkoły adres okolicznościowy. Wręczyła także Nagrodę Starosty przyznaną nauczycielki dla Anny Bugajskiej. W Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyła się akademia, podczas której uczniowie złożyli serdeczne podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie. Samorząd powiatowy w tej szkole reprezentowała naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz która wręczyła Nagrody Starosty przyznane w tym roku dla nauczycieli Bożeny Nadolskiej-Walus oraz Moniki Dojka. Fot. Szkoły Ponadpodstawowe Powiatu Dąbrowskiego/gd