1. Dzień Otwarty dla uczniów gimnazjów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – 15 kwietnia 2011

Harmonogram:

1. Powitanie i przydzielenie młodzieży gimnazjalnej do właściwych grup
2.  Filmy o szkole s. 001
3.  Wystawa prac uczniowskich - korytarz na parterze
4.  Wystawa poświęcona historii szkoły + prezentacje uczniowskie

LEKCJE DLA GIMNAZJALISTÓW

Zapraszamy uczniów GIMNAZJUM do pracy na lekcjach z nauczycielami ZSP nr 2

godzina

Jaka lekcja

Kto prowadzi

Ilość osób

8.50-9.35

Lekcja tańca

A.Szułakiewicz

30 obserwatorów

(z opiekunem)

sala gimnast.

„Nowoczesny sprzedawca” obsługa kas fiskalnych

U. Banaś

119

„Zawód hotelarz”

K.Wątroba

15 uczestników

05

Przysposobienie obronne „Pierwsza pomoc”

A.Bukała

KONKURSY:

• 8.50 - 10.25 konkurs plastyczny - projekt kartki wielkanocnej, sala 178
  •  9.40 – 11.00 karaoke dla gimnazjalistów, sala 127-128
  •  10.25 - 11.50 poczęstunek (korytarz na parterze)
  •   11.00 Podsumowanie:
  •   wystąpienie dyrektora szkoły p. Jana Kiljana,
  •  rozdanie nagród dla zwycięzców konkursów organizowanych dla gimnazjalistów:
    -  j. angielskiego,
    -  konkursu matematycznego,
    -  konkursu karaoke
    -   konkursu plastycznego
  •   występy artystyczne uczniów ZSP nr 2 (pantomima, zespół muzyczny, taniec)
  •   Przewidywane zakończenie godz. 12.30

W tym dniu można otrzymać:
• 10 punktów za uczestnictwo w Dniu Otwartym,
• 10 punktów za udział w konkursach,
• 10 punktów za udział w lekcjach dla gimnazjalistów,
• 20 punktów za zwycięstwo w konkursach (1,2, 3 miejsce).

W dniu 15 kwietnia br. (piątek) ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych na Dzień Otwarty. M.in. przygotowano dla gimnazjalistów liczne konkursy i występy artystyczne uczniów z ZSP nr 2 oraz ciekawe lekcje i warsztaty dziennikarskie. Plan interesujących zajęć prezentuje poniższy harmonogram. Harmonogram:   8.50 - 10.25 1. Powitanie i przydzielenie młodzieży gimnazjalnej do właściwych grup 2.  Filmy o szkole s. 001 3.  Wystawa prac uczniowskich - korytarz na parterze 4.  Wystawa poświęcona historii szkoły + prezentacje uczniowskie  LEKCJE DLA GIMNAZJALISTÓW Zapraszamy uczniów GIMNAZJUM do pracy na lekcjach z nauczycielami ZSP nr 2    godzina Jaka lekcja Kto prowadzi Ilość osób Sala           8.50-9.35 Lekcja tańca A.Szułakiewicz 20 uczestników 30 obserwatorów (z opiekunem) sala gimnast. „Nowoczesny sprzedawca” obsługa kas fiskalnych U. Banaś 20 uczestników 119 „Zawód hotelarz” K.Wątroba 15 uczestników 05 Przysposobienie obronne „Pierwsza pomoc” A.Bukała 20 uczestników 08 Język angielski zawodowy K.Brzezińska 20 uczestników 118     9.40 -10.25 Fakultet z policjantem Funkcjonariusz policji 20 uczestników 16 Bankowość M.Skowron 20 uczestników 112 Księgowość komputerowa P.Łach 16 uczestników 113 Lekcja tańca      A.Golemo 20 uczestników 30 obserwatorów (z opiekunem) sala gimnast. Warsztaty dziennikarskie       B.Nadolska-Walus 15 uczestników 15             Uwaga: Osoby zainteresowane uczestnictwem w lekcji tańca proszone są o przyniesienie lekkiej odzieży i odpowiedniego obuwia (ubiór właściwy na zajęcia ruchowe)     KONKURSY: 8.50 - 10.25 konkurs plastyczny - projekt kartki wielkanocnej, sala 178  9.40 – 11.00 karaoke dla gimnazjalistów, sala 127-128   10.25 - 11.50 poczęstunek (korytarz na parterze)   11.00 Podsumowanie:   wystąpienie dyrektora szkoły p. Jana Kiljana,  rozdanie nagród dla zwycięzców konkursów organizowanych dla gimnazjalistów: -  j. angielskiego, -  konkursu matematycznego, -  konkursu karaoke -   konkursu plastycznego   występy artystyczne uczniów ZSP nr 2 (pantomima, zespół muzyczny, taniec)   Przewidywane zakończenie godz. 12.30 Każdy uczestnik Dnia Otwartego, który w roku szkolnym 2011/2012 podejmie naukę w ZSP nr 2 jest nagradzany punktami dodatnimi, które wpływają na ocenę zachowania w szkole (zgodnie z wewnątrz szkolnym punktacyjnym systemem oceniania zachowania).  W tym dniu można otrzymać: • 10 punktów za uczestnictwo w Dniu Otwartym, • 10 punktów za udział w konkursach, • 10 punktów za udział w lekcjach dla gimnazjalistów, • 20 punktów za zwycięstwo w konkursach (1,2, 3 miejsce). Punkty te będą wpisywane na kartę, którą otrzyma każdy gimnazjalista przy wejściu. Zachowanie karty do września, jeśli zostanie się uczniem szkoły, daje możliwość rozpoczęcia nauki już na plusie.