Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

23 marca br. odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Honorowy patronat nad Dniem Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do bezpośredniego zapoznania się z ofertą dydaktyczną i kierunkami studiów.
Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim.

Właściwy wybór studiów jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, dlatego warto skorzystać z okazji, aby zapoznać się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni.

Więcej informacji na stronie internetowej uczelni: www.uek.krakow.pl

23 marca br. odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Honorowy patronat nad Dniem Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do bezpośredniego zapoznania się z ofertą dydaktyczną i kierunkami studiów.Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim. Właściwy wybór studiów jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, dlatego warto skorzystać z okazji, aby zapoznać się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni: www.uek.krakow.pl