Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy

Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy

Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy

W dniu 19 maja 2016 roku, w ramach "Dnia Otwartego" oraz Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy gościł mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

W tym dniu placówkę zaszczycili swoją obecnością m.in.: Krzysztof Kaczmarski Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń", a zarazem Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, wraz z członkami stowarzyszenia: Haliną Sarat, Beatą Partyńską i Małgorzatą Słupek, Danuta Gabiga Radna Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, Katarzyna Hałun Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej, a także uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Oleśnie wraz z wychowawcami i opiekunami.

Po powitaniu wszystkich przybyłych gości przez Irenę Kawa Kierownik ŚDS, po zapoznaniu z działalnością placówki i poszczególnymi pracowniami, najmłodsi goście uczestniczyli w warsztatach orientacji przestrzennej "Kukurydziane miasto", w warsztatach manualno – manipulacyjnych "Majowa łąka" oraz zabawach plastycznych "Pogoda mąką malowana".

Na wszystkich odwiedzających ŚDS czekała miła, słodka niespodzianka.

Zajęcia podczas "Dnia Otwartego" zostały zorganizowanwe i przeprowadzone przez terapeutów placówki.

mags

W dniu 19 maja 2016 roku, w ramach "Dnia Otwartego" oraz Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy gościł mieszkańców powiatu dąbrowskiego. W tym dniu placówkę zaszczycili swoją obecnością m.in.: Krzysztof Kaczmarski Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń", a zarazem Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, wraz z członkami stowarzyszenia: Haliną Sarat, Beatą Partyńską i Małgorzatą Słupek, Danuta Gabiga Radna Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, Katarzyna Hałun Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej, a także uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Oleśnie wraz z wychowawcami i opiekunami. Po powitaniu wszystkich przybyłych gości przez Irenę Kawa Kierownik ŚDS, po zapoznaniu z działalnością placówki i poszczególnymi pracowniami, najmłodsi goście uczestniczyli w warsztatach orientacji przestrzennej "Kukurydziane miasto", w warsztatach manualno – manipulacyjnych "Majowa łąka" oraz zabawach plastycznych "Pogoda mąką malowana". Na wszystkich odwiedzających ŚDS czekała miła, słodka niespodzianka. Zajęcia podczas "Dnia Otwartego" zostały zorganizowanwe i przeprowadzone przez terapeutów placówki. mags