Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 28 kwietnia odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Celem tej imprezy było zaprezentowanie uczniom kończącym gimnazjum obiektu szkoły, a przede wszystkim efektów pracy dyrekcji, nauczycieli i uczniów.

Młodzież z pobliskich gimnazjów licznie przybyła do placówki. Program, który mieli możliwość obejrzeć był naprawdę bogaty.

Licealiści oraz nauczyciele włożyli dużo starań, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Młodzież klas pierwszych i drugich liceum oraz trzeciej technikum przygotowała: inscenizację bajek w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, łacińskim, a w języku polskim fragmenty "Romea i Julii" w wersji uwspółcześnionej; ponadto układ taneczny i pokazy sportowe.

Gimnazjaliści również mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami poprzez udział w licznych konkursach przygotowanych przez nauczycieli.

Dnia 28 kwietnia odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Celem tej imprezy było zaprezentowanie uczniom kończącym gimnazjum obiektu szkoły, a przede wszystkim efektów pracy dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Młodzież z pobliskich gimnazjów licznie przybyła do placówki. Program, który mieli możliwość obejrzeć był naprawdę bogaty. Licealiści oraz nauczyciele włożyli dużo starań, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Młodzież klas pierwszych i drugich liceum oraz trzeciej technikum przygotowała: inscenizację bajek w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, łacińskim, a w języku polskim fragmenty "Romea i Julii" w wersji uwspółcześnionej; ponadto układ taneczny i pokazy sportowe. Gimnazjaliści również mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami poprzez udział w licznych konkursach przygotowanych przez nauczycieli.