Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 30 KWIETNIA br. (tj. wtorek) odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pod hasłem „REGGAE”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych do zwiedzenia szkoły oraz zapoznania się z przygotowanymi na tą okazję prezentacjami kierunków kształcenia oraz ofertą edukacyjną.

Harmonogram zajęć

8.00 – 9.35 Zapoznanie się uczniów gimnazjum ze szkołą. Oprowadzanie uczniów gimnazjum po szkole. Filmiki o naszej szkole będą dostępne na telebimie. Będzie można obejrzeć ciekawe galerie.

9.40 – 10.25 Akademia umiejętności, a w niej:

Lekcje dla GIMNAZJALISTÓW:

„La France Est un beau pays”, język francuski dla początkujących w laboratorium językowym;

„Czym mogę pani służyć?", zajęcia praktyczne z hotelarstwa w pracowni hotelarstwa;

„To naprawdę nie jest skomplikowane”, nauka obsługi kasy fiskalnej w pracowni ekonomiczno – handlowej;

„Nie boję się…”, nauka pływania na basenie pływackim pod okiem instruktora;

„Teatr – moja pasja” – lekcja gry aktorskiej;

„Za mundurem…”, zajęcia fakultatywne z policjantem;

„Czy mogę zadać kilka pytań?” – warsztaty dziennikarskie;

Konkursy:

„Mocarz", konkurs wyciskania sztangą na ławce płaskiej;

„Ekorzeźba”, konkurs na rzeźbę z butelek z plastyku;

konkurs sprawnościowy;

konkurs sudoku;

10.40 -12.00 Spotkanie z młodzieżą ZSP nr 2 i nauczycielami:

konkurs „ 1 z 10” ;

wystąpienie Dyrektora Szkoły pana Jana Kiljana;

rozdanie nagród laureatom konkursów dla gimnazjalistów;

prezentacje młodzieży szkoły – zespół muzyczny, trupa teatralna;

nauka tańca;

UWAGA:

1.Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w lekcji pływania proszeni są o przyniesienie kostiumu kąpielowego, ręcznika, czepka i klapek.

2. Każdy uczestnik Dnia Otwartego, który w roku szkolnym 2013/2014 podejmie naukę w naszej szkole jest nagradzany punktami dodatnimi (30 punktów), które wspomagają podwyższyć ocenę z zachowania.

W tym dniu można również otrzymać ocenę z przedmiotu (4 i powyżej), jeśli aktywnie uczestniczyło się w jednych z proponowanych zajęć lekcyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dnia 30 KWIETNIA br. (tj. wtorek) odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pod hasłem „REGGAE”. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych do zwiedzenia szkoły oraz zapoznania się z przygotowanymi na tą okazję prezentacjami kierunków kształcenia oraz ofertą edukacyjną. Harmonogram zajęć 8.00 – 9.35 Zapoznanie się uczniów gimnazjum ze szkołą. Oprowadzanie uczniów gimnazjum po szkole. Filmiki o naszej szkole będą dostępne na telebimie. Będzie można obejrzeć ciekawe galerie. 9.40 – 10.25 Akademia umiejętności, a w niej: Lekcje dla GIMNAZJALISTÓW: „La France Est un beau pays”, język francuski dla początkujących w laboratorium językowym; „Czym mogę pani służyć?", zajęcia praktyczne z hotelarstwa w pracowni hotelarstwa; „To naprawdę nie jest skomplikowane”, nauka obsługi kasy fiskalnej w pracowni ekonomiczno – handlowej; „Nie boję się…”, nauka pływania na basenie pływackim pod okiem instruktora; „Teatr – moja pasja” – lekcja gry aktorskiej; „Za mundurem…”, zajęcia fakultatywne z policjantem; „Czy mogę zadać kilka pytań?” – warsztaty dziennikarskie; Konkursy: „Mocarz", konkurs wyciskania sztangą na ławce płaskiej; „Ekorzeźba”, konkurs na rzeźbę z butelek z plastyku; konkurs sprawnościowy; konkurs sudoku; 10.40 -12.00 Spotkanie z młodzieżą ZSP nr 2 i nauczycielami: konkurs „ 1 z 10” ; wystąpienie Dyrektora Szkoły pana Jana Kiljana; rozdanie nagród laureatom konkursów dla gimnazjalistów; prezentacje młodzieży szkoły – zespół muzyczny, trupa teatralna; nauka tańca; UWAGA: 1.Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w lekcji pływania proszeni są o przyniesienie kostiumu kąpielowego, ręcznika, czepka i klapek. 2. Każdy uczestnik Dnia Otwartego, który w roku szkolnym 2013/2014 podejmie naukę w naszej szkole jest nagradzany punktami dodatnimi (30 punktów), które wspomagają podwyższyć ocenę z zachowania. W tym dniu można również otrzymać ocenę z przedmiotu (4 i powyżej), jeśli aktywnie uczestniczyło się w jednych z proponowanych zajęć lekcyjnych. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!