1. Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

29 kwietnia bieżącego roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się tzw. Dni Otwarte. Zostały one przygotowane specjalnie dla gimnazjalistów z powiatu dąbrowskiego, którzy w roku szkolnym 2009/2010 zamierzają rozpocząć naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. W czasie trwania Dni Otwartych młodzież miała bardzo dobrą okazję do zapoznania się z placówką, w tym z jej historią, oferowanymi na nowy rok szkolny kierunkami kształcenia, jak również mogli dowiedzieć się o kryteriach i zasadach naboru. Dodatkową atrakcją dla przybyłych były liczne konkursy oraz występy artystyczne uczniów.