Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

  Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zapraszają gimnazjalistów klas III zainteresowanych ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2015/2016, na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się dnia 20 marca 2015 r.

Harmonogram  „Dnia Otwartego Szkoły” - 20 marca 2015 godz. 830

 • Godz. 8.30 – 8.50 – powitanie gimnazjalistów – sala gimnastyczna - prezentacja sukcesów szkoły, prezentacja  oferty  kształcenia szkoły na rok szkolny 2015 / 2016, przedstawienie harmonogramu rekrutacji.
 • Godz. 8.00 – 8.30 – występ zespołu muzycznego.
 • Godz. 9.00 – 10.30 – zwiedzanie szkoły, pawilonów wystawowych  oraz pracowni zawodowych poszczególnych techników: agrobiznesu,  organizacji reklamy, budownictwa,  architektury krajobrazu,  inżynierii środowiska i melioracji (I piętro szkoły).
 • Obserwacja lekcji otwartych:
 • Sala 31 – język angielski z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (mgr I. Świerczek).
 • Sala 38 – zajęcia otwarte z budownictwa (projektowanie w programie Auto Cad ) – mgr inż. P. Bieś.
 • Sala 43 – zajęcia otwarte z architektury krajobrazu (mgr inż.
  K. Słomczyńska, mgr inż. K. Matusik – Kapuściak, mgr inż. M. Piątek.
 • Sala 34 – prezentacja zawodu inżynieria środowiska (mgr inż. A. Krakowska) oraz zajęcia terenowe z geodezji
 • Sala 1 – biologia – mgr A. Mazur – Pływacz.
 • Sala 29 – historia – mgr K. Kozaczka (gra dydaktyczna, puzzle historyczne).
 • Zajęcia sportowe - siłownia i boisko wielofunkcyjne (mgr M. Panek, mgr J. Będkowski).
 • Pracownia Zajęć Praktycznych  - mgr inż. Izabela Dworak  - roboty zbrojarsko – betoniarskie.
 • Poczęstunek dla gimnazjalistów na II piętrze budynku szkoły.
 • Wystawa kronik szkolnych, zapoznanie z pracą i zasobami biblioteki szkolną, pokaz maszyn rolniczych, jazda sprawnościowa z pokazem udzielania pierwszej pomocy.
 • Zapoznanie z działalnością Powiatowej Instytucji Kultury - Centrum Polonii w Brniu. 

files/aktualnosci/2015/03_marzec/17_Dzien_otwart_w_ZSP_w_Brniu/obrazek Dzien Otwarty.png

  Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zapraszają gimnazjalistów klas III zainteresowanych ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2015/2016, na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się dnia 20 marca 2015 r. Harmonogram  „Dnia Otwartego Szkoły” - 20 marca 2015 godz. 830 Godz. 8.30 – 8.50 – powitanie gimnazjalistów – sala gimnastyczna - prezentacja sukcesów szkoły, prezentacja  oferty  kształcenia szkoły na rok szkolny 2015 / 2016, przedstawienie harmonogramu rekrutacji. Godz. 8.00 – 8.30 – występ zespołu muzycznego. Godz. 9.00 – 10.30 – zwiedzanie szkoły, pawilonów wystawowych  oraz pracowni zawodowych poszczególnych techników: agrobiznesu,  organizacji reklamy, budownictwa,  architektury krajobrazu,  inżynierii środowiska i melioracji (I piętro szkoły). Obserwacja lekcji otwartych: Sala 31 – język angielski z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (mgr I. Świerczek). Sala 38 – zajęcia otwarte z budownictwa (projektowanie w programie Auto Cad ) – mgr inż. P. Bieś. Sala 43 – zajęcia otwarte z architektury krajobrazu (mgr inż. K. Słomczyńska, mgr inż. K. Matusik – Kapuściak, mgr inż. M. Piątek. Sala 34 – prezentacja zawodu inżynieria środowiska (mgr inż. A. Krakowska) oraz zajęcia terenowe z geodezji Sala 1 – biologia – mgr A. Mazur – Pływacz. Sala 29 – historia – mgr K. Kozaczka (gra dydaktyczna, puzzle historyczne). Zajęcia sportowe - siłownia i boisko wielofunkcyjne (mgr M. Panek, mgr J. Będkowski). Pracownia Zajęć Praktycznych  - mgr inż. Izabela Dworak  - roboty zbrojarsko – betoniarskie. Poczęstunek dla gimnazjalistów na II piętrze budynku szkoły. Wystawa kronik szkolnych, zapoznanie z pracą i zasobami biblioteki szkolną, pokaz maszyn rolniczych, jazda sprawnościowa z pokazem udzielania pierwszej pomocy. Zapoznanie z działalnością Powiatowej Instytucji Kultury - Centrum Polonii w Brniu.