Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W dniu 29 kwietnia bieżącego roku w ramach promocji szkoły Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zorganizowali Dzień Otwarty. Spotkanie to adresowane było przede wszystkim do gimnazjalistów z Powiśla Dąbrowskiego, którzy w roku szkolnym 2009/2010 rozpoczną naukę w szkołach ponadgimnazjalnych.

Impreza rozpoczęła się występem zespołu muzycznego „Scream" ze Szczucina, w którym grają również uczniowie naszej szkoły. Następnie wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w pokazie prezentacji multimedialnej, dotyczącej oferty edukacyjnej szkoły na rok szkolny 2009/2010. Podczas spaceru zostali zapoznani przez panią mgr Barbarę Grzebieniowską z historią szkoły oraz obiektu dworsko-parkowego Breń-Podborze. Gimnazjaliści mieli również możliwość wzięcia udziału w prowadzonych lekcjach otwartych, przeprowadzanych doświadczeniach chemicznych i ćwiczeniach terenowych z geodezji. Pan Bogdan Kowal nauczyciel nauki jazdy zaprosił uczniów na plac manewrowy, gdzie mogli podziwiać umiejętności motoryzacyjne uczniów ZSP w Brniu . Zainteresowani mieli możliwość odbycia jazdy próbnej z instruktorem. Pokazowi towarzyszyła również symulacja sytuacji związanych z udzielaniem pierwszej pomocy. W pracowni biologicznej zorganizowano wystawę zwierząt egzotycznych hodowanych przez uczniów naszej szkoły.

Informacje o historii Szkoły oraz obecnych kierunkach kształcenia przekazywane były przez uczniów poszczególnych techników na specjalnie przygotowanych stoiskach – pawilonach. Uczniowie zorganizowali poczęstunek dla gimnazjalistów.

Na zakończenie Dnia Otwartego odbył się mecz piłki siatkowej nauczycieli z uczniami, który wygrali uczniowie ZSP.
Głównym koordynatorem Dnia Otwartego była mgr Joanna Janus, a wspierali ją uczniowie i nauczyciele.

W dniu 29 kwietnia bieżącego roku w ramach promocji szkoły Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zorganizowali Dzień Otwarty. Spotkanie to adresowane było przede wszystkim do gimnazjalistów z Powiśla Dąbrowskiego, którzy w roku szkolnym 2009/2010 rozpoczną naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Impreza rozpoczęła się występem zespołu muzycznego „Scream" ze Szczucina, w którym grają również uczniowie naszej szkoły. Następnie wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w pokazie prezentacji multimedialnej, dotyczącej oferty edukacyjnej szkoły na rok szkolny 2009/2010. Podczas spaceru zostali zapoznani przez panią mgr Barbarę Grzebieniowską z historią szkoły oraz obiektu dworsko-parkowego Breń-Podborze. Gimnazjaliści mieli również możliwość wzięcia udziału w prowadzonych lekcjach otwartych, przeprowadzanych doświadczeniach chemicznych i ćwiczeniach terenowych z geodezji. Pan Bogdan Kowal nauczyciel nauki jazdy zaprosił uczniów na plac manewrowy, gdzie mogli podziwiać umiejętności motoryzacyjne uczniów ZSP w Brniu . Zainteresowani mieli możliwość odbycia jazdy próbnej z instruktorem. Pokazowi towarzyszyła również symulacja sytuacji związanych z udzielaniem pierwszej pomocy. W pracowni biologicznej zorganizowano wystawę zwierząt egzotycznych hodowanych przez uczniów naszej szkoły. Informacje o historii Szkoły oraz obecnych kierunkach kształcenia przekazywane były przez uczniów poszczególnych techników na specjalnie przygotowanych stoiskach – pawilonach. Uczniowie zorganizowali poczęstunek dla gimnazjalistów. Na zakończenie Dnia Otwartego odbył się mecz piłki siatkowej nauczycieli z uczniami, który wygrali uczniowie ZSP.Głównym koordynatorem Dnia Otwartego była mgr Joanna Janus, a wspierali ją uczniowie i nauczyciele.