1. Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

27 kwietnia 2009 r. szkoła otwarła „swoje podwoje" dla gimnazjalistów z powiatu dąbrowskiego i buskiego. Przybyły grupy zorganizowane z Gimnazjum w Pacanowie, z Gimnazjum w Ratajach Słupskich, Gimnazjum w Szczucinie, Gimnazjum w Borkach oraz Gimnazjum w Gruszowie Wielkim. Gości witali uczniowie LO i Technikum w Szczucinie. Uczniowie przygotowali dla gimnazjalistów specjalną prezentację szkoły na wesoło, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Gimnazjaliści zwiedzali stoiska promujące szkołę, pracownie szkolne, a także obejrzeli przygotowany dla nich przez uczniów ZSP w Szczucinie program artystyczny.