1. Dzień Patrona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dzień Patrona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W dniu 7 grudnia 2010 r. w ZSP w Brniu odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Patrona Szkoły, którym jest polski noblista - Władysław St. Reymont.Na początku oficjalnej części akademii, Dyrektor ZSP Jarosław Boryczka powitał zaproszonych gości: Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, Wicestarostę Dąbrowskiego Roberta Panterę, Wójta Gminy Olesno Witolda Morawca, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Małgorzatę Morawiec, Dyrektor Gimnazjum w Oleśnie Barbarę Wójcik oraz Proboszcza parafii Olesno ks. Jana Rybaka.