1. Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzisiaj, 13 października, w całej Polsce obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego ustanowiony na mocy ustawy z dnia 8 września 2006 roku o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz i Wicestarosta Krzysztof Bryk składają pracownikom ratownictwa medycznego życzenia, wyrażając wdzięczność za zaangażowanie i wysiłek w ratowanie zdrowia oraz życia mieszkańców powiatu dąbrowskiego.