Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Rodziny w ŚDS w Oleśnicy

Dzień Rodziny w ŚDS w Oleśnicy

Dzień Rodziny w ŚDS w Oleśnicy

20 czerwca 2024 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy obchodzono „Dzień Rodziny”. To niezwykle ważne i wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności tej placówki, ponieważ rodzina jest wartością najwyższą, a miłość rodzica do dziecka jest zawsze taka sama - piękna i bezwarunkowa.

Uroczystość miała bardzo wzniosły charakter, ze względu na to, że w pięknym przedstawieniu oprócz podopiecznych udział wzięli ich rodzice, którzy recytowali z wielkim wzruszeniem wiersze dla swoich pociech.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej Janina Burgiel wraz ze Skarbnikiem Stowarzyszenia Haliną Sarat oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec.

Skierowali oni do dyrekcji, pracowników, a także podopiecznych ŚDS-u i ich rodzin wiele ciepłych słów i życzeń. Słowa uznania, gratulacje i pozdrowienia przekazał również Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, który nie mógł uczestniczyć osobiście.

Społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy dziękuje wszystkim Gościom za gratulacje, piękne, ciepłe słowa skierowane pod ich adresem, słodkości oraz za tak liczne przybycie. Był to Dzień pełen radości, wzruszeń, wzajemnej serdeczności i życzliwości oraz dobrej zabawy przy dźwiękach wesołej muzyczki, który wszyscy zapamiętają na długo.

źródło: ŚDS w Oleśnicy

20 czerwca 2024 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy obchodzono „Dzień Rodziny”. To niezwykle ważne i wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności tej placówki, ponieważ rodzina jest wartością najwyższą, a miłość rodzica do dziecka jest zawsze taka sama - piękna i bezwarunkowa. Uroczystość miała bardzo wzniosły charakter, ze względu na to, że w pięknym przedstawieniu oprócz podopiecznych udział wzięli ich rodzice, którzy recytowali z wielkim wzruszeniem wiersze dla swoich pociech. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej Janina Burgiel wraz ze Skarbnikiem Stowarzyszenia Haliną Sarat oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec. Skierowali oni do dyrekcji, pracowników, a także podopiecznych ŚDS-u i ich rodzin wiele ciepłych słów i życzeń. Słowa uznania, gratulacje i pozdrowienia przekazał również Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, który nie mógł uczestniczyć osobiście. Społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy dziękuje wszystkim Gościom za gratulacje, piękne, ciepłe słowa skierowane pod ich adresem, słodkości oraz za tak liczne przybycie. Był to Dzień pełen radości, wzruszeń, wzajemnej serdeczności i życzliwości oraz dobrej zabawy przy dźwiękach wesołej muzyczki, który wszyscy zapamiętają na długo. źródło: ŚDS w Oleśnicy