Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W dniu 16 września br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu odbędzie się Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Honorowy patronat nad Dniem Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski - Starosta Dąbrowski.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą i kierunkami studiów. Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim.

 W dniu 16 września br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu odbędzie się Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Honorowy patronat nad Dniem Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski - Starosta Dąbrowski. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą i kierunkami studiów. Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim.