Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W dniu 21 października br. w pawilonie dydaktyczno-sportowym na kampusie UEK przy ul. Rakowickiej 27 odbędzie się Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Honorowy patronat nad Dniem Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski - Starosta Dąbrowski.

Podczas Dnia Otwartego UEK młodzież będzie mogła m.in.:

  • zapoznać się z ofertą 4 wydziałów, 17 kierunków i ponad 50 specjalności!
  • dowiedzieć się WSZYSTKIEGO nt. nowych kierunków i specjalności!
  • poznać i zwiedzić Uczelnię od wewnątrz!
  • porozmawiać ze studentami, wykładowcami i władzami Uczelni!
  • wysłuchać przykładowych wykładów akademickich!
  • poznać jak działa Uniwersytet Dziecięcy UEK oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku UEK!
  • obejrzeć najnowszy film o Uczelni!
  • uczestniczyć w konkursach z cennymi uczelnianymi nagrodami!
  • wysłuchać rozmów z gwiazdami ze świata mediów, nauki, kultury i sportu!

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą i kierunkami studiów. Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim.

 więcej informacji na stronie internetowej uczelni: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/aktualnosci.html,,0:vw:1674

W dniu 21 października br. w pawilonie dydaktyczno-sportowym na kampusie UEK przy ul. Rakowickiej 27 odbędzie się Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Honorowy patronat nad Dniem Uniwersytetu Ekonomicznego objął Pan Tadeusz Kwiatkowski - Starosta Dąbrowski. Podczas Dnia Otwartego UEK młodzież będzie mogła m.in.: zapoznać się z ofertą 4 wydziałów, 17 kierunków i ponad 50 specjalności! dowiedzieć się WSZYSTKIEGO nt. nowych kierunków i specjalności! poznać i zwiedzić Uczelnię od wewnątrz! porozmawiać ze studentami, wykładowcami i władzami Uczelni! wysłuchać przykładowych wykładów akademickich! poznać jak działa Uniwersytet Dziecięcy UEK oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku UEK! obejrzeć najnowszy film o Uczelni! uczestniczyć w konkursach z cennymi uczelnianymi nagrodami! wysłuchać rozmów z gwiazdami ze świata mediów, nauki, kultury i sportu! Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą i kierunkami studiów. Młodzi ludzie, chcący ubiegać się o przyjęcie na studia, poznają zasady rekrutacji i odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania. Zdobędą informacje na temat praktyk, staży i studiów zagranicznych, możliwości zdobycia podwójnych dyplomów, a także podjęcia studiów w języku angielskim.  więcej informacji na stronie internetowej uczelni: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/aktualnosci.html,,0:vw:1674