Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzieci z Bolesławia na zajęciach wakacyjnych w Brniu

Dzieci z Bolesławia na zajęciach wakacyjnych w Brniu

Dzieci z Bolesławia na zajęciach wakacyjnych w Brniu

13 lipca 2017 roku w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościły dzieci uczęszczające na zajęcia wakacyjne organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bolesławiu.

Swoją wizytę w breńskiej instytucji kultury rozpoczęły zwiedzaniem dworku i poznaniem jego historii. Odwiedziły, także Powiatową Bibliotekę Publiczną, a następnie odbyły spacer po parku.

W dalszej części pobytu w zabytkowym miejscu czekało ich wiele atrakcji. Były to specjalnie przygotowane z myślą o nich zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe z kołem hula-hop, rzucano piłeczką do celu oraz grano w specjalnie przygotowaną wersję gry kółko-krzyżyk. Dzieci podczas pobytu w Brniu posiliły się też kiełbaskami z grilla.

www.centrumpolonii.pl/mags 

13 lipca 2017 roku w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościły dzieci uczęszczające na zajęcia wakacyjne organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bolesławiu. Swoją wizytę w breńskiej instytucji kultury rozpoczęły zwiedzaniem dworku i poznaniem jego historii. Odwiedziły, także Powiatową Bibliotekę Publiczną, a następnie odbyły spacer po parku. W dalszej części pobytu w zabytkowym miejscu czekało ich wiele atrakcji. Były to specjalnie przygotowane z myślą o nich zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe z kołem hula-hop, rzucano piłeczką do celu oraz grano w specjalnie przygotowaną wersję gry kółko-krzyżyk. Dzieci podczas pobytu w Brniu posiliły się też kiełbaskami z grilla. www.centrumpolonii.pl/mags