Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzieci z Siemachy pochwaliły się swoimi sukcesami

Dzieci z Siemachy pochwaliły się swoimi sukcesami

Dzieci z Siemachy pochwaliły się swoimi sukcesami

W dniu 25 stycznia 2019 roku w placówce Siemacha Spot w Odporyszowie odbyło się spotkanie z udziałem dzieci. Na zaproszenie Dyrektora ks. Andrzeja Augustyńskiego w spotkaniu udział wziął m.in. Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Burmistrz Miasta i Gminy Żabno Marta Herduś, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec i Prezes RPWiK w Dąbrowie Tarnowskiej Grzegorz Niedbała.

W zimowe popołudnie wychowankowie opowiedzieli o pracy liderów oraz pochwalili się sukcesami artystycznymi i sportowymi. Na zakończenie spotkania młodzi kucharze zaprezentowali swój talent kulinarny i przygotowali dla gości kolację.

Źródło: FB Siemacha

W dniu 25 stycznia 2019 roku w placówce Siemacha Spot w Odporyszowie odbyło się spotkanie z udziałem dzieci. Na zaproszenie Dyrektora ks. Andrzeja Augustyńskiego w spotkaniu udział wziął m.in. Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Burmistrz Miasta i Gminy Żabno Marta Herduś, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec i Prezes RPWiK w Dąbrowie Tarnowskiej Grzegorz Niedbała. W zimowe popołudnie wychowankowie opowiedzieli o pracy liderów oraz pochwalili się sukcesami artystycznymi i sportowymi. Na zakończenie spotkania młodzi kucharze zaprezentowali swój talent kulinarny i przygotowali dla gości kolację. Źródło: FB Siemacha