Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Euro-szkolenia - Centrum Rozwoju Lokalnego uczy jak pisać unijne projekty

Euro-szkolenia - Centrum Rozwoju Lokalnego uczy jak pisać unijne projekty

Euro-szkolenia - Centrum Rozwoju Lokalnego uczy jak pisać unijne projekty

Europejski Fundusz Społeczny może pomóc w dofinansowaniu projektów realizowanych w oświacie, albo poradnictwie zawodowym. O szczegółach mowa będzie podczas szkoleń zaplanowanych na grudzień w starostwie powiatowym. 
Ze szkolenia skorzystać będzie można bezpłatnie. Poprowadzą je fachowcy z Centrum Rozwoju Lokalnego – Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównymi partnerami centrum są instytucje rynku pracy oraz organizacje pozarządowe działające na obszarach wspieranych przez EFS. W tym gronie są także organizacje przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego, szkoły, ośrodki poradnictwa zawodowego i psychologicznego. Podczas szkoleń mowa będzie między innymi o prawnych aspektach projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Przede wszystkim zaś przedsięwzięć, których wartość nie jest duża. Zajęcia odbywać się będą 12, 13 i 20 grudnia w sali konferencyjnej dąbrowskiego starostwa. (ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Europejski Fundusz Społeczny może pomóc w dofinansowaniu projektów realizowanych w oświacie, albo poradnictwie zawodowym. O szczegółach mowa będzie podczas szkoleń zaplanowanych na grudzień w starostwie powiatowym.  Ze szkolenia skorzystać będzie można bezpłatnie. Poprowadzą je fachowcy z Centrum Rozwoju Lokalnego – Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównymi partnerami centrum są instytucje rynku pracy oraz organizacje pozarządowe działające na obszarach wspieranych przez EFS. W tym gronie są także organizacje przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego, szkoły, ośrodki poradnictwa zawodowego i psychologicznego. Podczas szkoleń mowa będzie między innymi o prawnych aspektach projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Przede wszystkim zaś przedsięwzięć, których wartość nie jest duża. Zajęcia odbywać się będą 12, 13 i 20 grudnia w sali konferencyjnej dąbrowskiego starostwa. (ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG