1. Euroczat dąbrowskiej Dwójki zaprezentował Włochy

Euroczat dąbrowskiej Dwójki zaprezentował Włochy

Źródło: Szkoła Podstawowa Nr 2 i Urząd Gminy Dąbrowa Tarn.

W dniu 9 maja Szkolny Klub Europejski "Euroczat" zaprezentował społeczności szkolnej kolejny kraj Unii Europejskiej - Włochy. W programie wystąpili członkowie klubu, głównie z klasy V a oraz uczniowie z klasy VI c i Ib. W trakcie przedstawienia wykorzystano nowoczesny sprzęt komputerowy, pozwalający na multimedialną prezentację, która stała się główną atrakcją całej imprezy. Nad całością czuwali opiekunowie klubu: mgr Małgorzata Gawlik, mgr Marzanna Pikul, mgr Renata Klimek. Źródło: Szkoła Podstawowa Nr 2 i Urząd Gminy Dąbrowa Tarn.