Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego na Powiślu Dąbrowskim

Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego na Powiślu Dąbrowskim

Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego na Powiślu Dąbrowskim

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego z Eurodeputowanym do Parlamentu Europejskiego Czesławem Siekierskim. W spotkaniu uczestniczył także Prezes Zarządu Powiatowego PSL Tadeusz Kwiatkowski.
Starosta przedstawił Posłowi do Parlamentu Europejskiego koncepcję rozwoju infrastruktury drogowej na terenie Powiatu Dąbrowskiego ze szczególnym uwzględnieniem budowy przeprawy mostowej na rzece Wiśle w miejscowości Borusowa, która nie tylko połączy powiat dąbrowski, ale cały region północno-wschodni województwa małopolskiego z województwem Świętokrzyskim. Przyczyni się również do rozwoju całego regionu, usprawni komunikację oraz uatrakcyjni powiat pod względem inwestycyjnym. Druga strategiczna inwestycja to modernizacja drogi tzw. nadwiślańskiej na terenie powiatu dąbrowskiego od granicy z województwem podkarpackim w Słupcu aż po budowę przeprawy mostowej w Wietrzychowicach na rzece Dunajec, która ułatwi w sposób znaczący komunikację regionu z Krakowem. Przedstawiony przez Starostę pomysł na poprawę infrastruktury drogowej został pozytywnie przyjęty przez Eurodeputowanego Czesława Siekierskiego, który zadeklarował wszelką pomoc i lobbing przy realizacji tych przedsięwzięć.

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego z Eurodeputowanym do Parlamentu Europejskiego Czesławem Siekierskim. W spotkaniu uczestniczył także Prezes Zarządu Powiatowego PSL Tadeusz Kwiatkowski.Starosta przedstawił Posłowi do Parlamentu Europejskiego koncepcję rozwoju infrastruktury drogowej na terenie Powiatu Dąbrowskiego ze szczególnym uwzględnieniem budowy przeprawy mostowej na rzece Wiśle w miejscowości Borusowa, która nie tylko połączy powiat dąbrowski, ale cały region północno-wschodni województwa małopolskiego z województwem Świętokrzyskim. Przyczyni się również do rozwoju całego regionu, usprawni komunikację oraz uatrakcyjni powiat pod względem inwestycyjnym. Druga strategiczna inwestycja to modernizacja drogi tzw. nadwiślańskiej na terenie powiatu dąbrowskiego od granicy z województwem podkarpackim w Słupcu aż po budowę przeprawy mostowej w Wietrzychowicach na rzece Dunajec, która ułatwi w sposób znaczący komunikację regionu z Krakowem. Przedstawiony przez Starostę pomysł na poprawę infrastruktury drogowej został pozytywnie przyjęty przez Eurodeputowanego Czesława Siekierskiego, który zadeklarował wszelką pomoc i lobbing przy realizacji tych przedsięwzięć.