Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ”Europejska Przyszłość – program rozwoju dla szkół kształcących zawodowo, prowadzonych przez Powiat Dąbrowski”

”Europejska Przyszłość – program rozwoju dla szkół kształcących zawodowo, prowadzonych przez Powiat Dąbrowski”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie Novellus Sp. Jawna S. Nowak C. Nowak w Tarnowie w ramach projektu PO KL 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego realizuje projekt "Europejska Przyszłość – program rozwoju dla szkół kształcących zawodowo, prowadzonych przez Powiat Dąbrowski"
Do udziału w Projekcie zapraszamy uczniów Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego.

Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności i jakości oferty kształcenia zawodowego, dostosowanie ofert kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy oraz poprawa szans edukacyjnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, prowadzących kształcenia zawodowe.

W ramach projektu realizowane będą:

  • zajęcia dydaktyczne m.in. „Język angielski w informatyce", „Z grafiką za pan brat",
  • zajęcia praktyczne,
  • wyjazdy do firm, m.in. „Auto Poland" Tychy, TVP Warszawa, „Autosan" Sanok,
  • kursy zawodowe pozwalające na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

 

Zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie prosimy o kontakt z Panią Anną Mikos. Biuro Projektu mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 5, pokój nr 43, tel. 014 6422431, wew. 243.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie Novellus Sp. Jawna S. Nowak C. Nowak w Tarnowie w ramach projektu PO KL 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego realizuje projekt "Europejska Przyszłość – program rozwoju dla szkół kształcących zawodowo, prowadzonych przez Powiat Dąbrowski"Do udziału w Projekcie zapraszamy uczniów Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego. Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności i jakości oferty kształcenia zawodowego, dostosowanie ofert kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy oraz poprawa szans edukacyjnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, prowadzących kształcenia zawodowe. W ramach projektu realizowane będą: zajęcia dydaktyczne m.in. „Język angielski w informatyce", „Z grafiką za pan brat", zajęcia praktyczne, wyjazdy do firm, m.in. „Auto Poland" Tychy, TVP Warszawa, „Autosan" Sanok, kursy zawodowe pozwalające na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.   Zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie prosimy o kontakt z Panią Anną Mikos. Biuro Projektu mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 5, pokój nr 43, tel. 014 6422431, wew. 243.