Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Europejski happening w ZSP nr 2

Europejski happening w ZSP nr 2

Europejski happening w ZSP nr 2

6 grudnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej  odbył się happening podsumowujący prezydencję Polski w Unii Europejskiej. W programie znalazły się informacje o krajach członkowskich, etapach rozszerzania Wspólnoty Europejskiej, priorytetach naszego przewodnictwa w Radzie Unii oraz uniwersalnych wartościach, będących fundamentem europejskiej jedności.

Młodzież zaprezentowała też wnioski z przeprowadzonej wcześniej debaty na temat: „Państwo, prawo, obywatel, społeczeństwo". W finale happeningu uczestnicy mieli okazję zatańczyć pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Agnieszki Szułakiewicz do melodii "Moves like Jagger". Młodzież do występu przygotowali opiekunowie Szkolnego Klubu Europejskiego: Jolanta Rzeźniewska i Jerzy Stelmach.

źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

6 grudnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej  odbył się happening podsumowujący prezydencję Polski w Unii Europejskiej. W programie znalazły się informacje o krajach członkowskich, etapach rozszerzania Wspólnoty Europejskiej, priorytetach naszego przewodnictwa w Radzie Unii oraz uniwersalnych wartościach, będących fundamentem europejskiej jedności. Młodzież zaprezentowała też wnioski z przeprowadzonej wcześniej debaty na temat: „Państwo, prawo, obywatel, społeczeństwo". W finale happeningu uczestnicy mieli okazję zatańczyć pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Agnieszki Szułakiewicz do melodii "Moves like Jagger". Młodzież do występu przygotowali opiekunowie Szkolnego Klubu Europejskiego: Jolanta Rzeźniewska i Jerzy Stelmach. źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej