Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Europejski Rok Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłasza konkursy

Europejski Rok Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłasza konkursy

Europejski Rok Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłasza konkursy

W związku z trwającym Europejskim Rokiem Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza serdecznie do udziału w 3 konkursach, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody, a których wręczenie odbędzie się w budynku Kancelarii prezesa Rady Ministrów.

Kliknij w nazwę aby wejść na stronę konkursu, na której znajdziesz regulamin i wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału:

„Transformacja Ekologiczna Cyfrowa – Twój projekt”

„Pomysł na Samorząd Przyjazny Młodzieży”

„Pomysł na Młodzieżową Inicjatywę Roku”


Kto może wziąć udział w konkursach?

W konkursach mogą wziąć udział osoby od 15 do 26 roku życia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagane jest załączenie odpowiedniej zgody rodzica.

Co jest nagrodą w konkursie?

Przewidziane są trzy kategorie nagród:
dla Laureatów: nagrody główne, tj. dla każdego z Laureatów: specjalna nagroda, certyfikat laureata, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, zwiedzanie budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, możliwość zaprezentowania podczas konferencji projektu na transformację ekologiczno-cyfrową, która zwyciężyła w konkursie, nocleg , udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji, zwrot kosztów podróży.

dla Specjalnie wyróżnionych: upominki, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, nocleg, zwiedzanie budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji.

dla Wyróżnionych: drobne upominki i materiały informacyjne, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji.

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia? Zgłoszenia są przyjmowane do 5 grudnia 2022 roku do godz. 23:59. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail EYY2022@kprm.gov.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału!

W związku z trwającym Europejskim Rokiem Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza serdecznie do udziału w 3 konkursach, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody, a których wręczenie odbędzie się w budynku Kancelarii prezesa Rady Ministrów. Kliknij w nazwę aby wejść na stronę konkursu, na której znajdziesz regulamin i wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału: „Transformacja Ekologiczna Cyfrowa – Twój projekt” „Pomysł na Samorząd Przyjazny Młodzieży” „Pomysł na Młodzieżową Inicjatywę Roku” Kto może wziąć udział w konkursach? W konkursach mogą wziąć udział osoby od 15 do 26 roku życia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagane jest załączenie odpowiedniej zgody rodzica. Co jest nagrodą w konkursie? Przewidziane są trzy kategorie nagród: dla Laureatów: nagrody główne, tj. dla każdego z Laureatów: specjalna nagroda, certyfikat laureata, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, zwiedzanie budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, możliwość zaprezentowania podczas konferencji projektu na transformację ekologiczno-cyfrową, która zwyciężyła w konkursie, nocleg , udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji, zwrot kosztów podróży. dla Specjalnie wyróżnionych: upominki, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, nocleg, zwiedzanie budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji. dla Wyróżnionych: drobne upominki i materiały informacyjne, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji. Do kiedy można przesyłać zgłoszenia? Zgłoszenia są przyjmowane do 5 grudnia 2022 roku do godz. 23:59. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail EYY2022@kprm.gov.pl Zachęcamy do wzięcia udziału!