Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. FA Dąbrowa Tarnowska „Wzorem Solidności” Football Academy

FA Dąbrowa Tarnowska „Wzorem Solidności” Football Academy

FA Dąbrowa Tarnowska  „Wzorem Solidności” Football Academy

Podczas Uroczystej Gali Football Academy w Dąbrowie Górniczej szkółka piłkarska FA w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała nagrodę „Wzór Solidności”. To wielkie wyróżnienie za pełną zaangażowania 10-letnią pracę i działanie z pasją.

Symboliczną statuetkę odebrał manager Robert Antosz, który od dekady związany jest z tą elitarną siecią szkółek i prowadzi oddział w Dąbrowie Tarnowskiej od samego początku.

Tradycyjnie, nowy rok w sieci Football Academy Group rozpoczął wystawny Konwent, który zgromadził wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt. W trakcie trzech dni nie zabrakło inspirujących wykładów, treningów pokazowych i spotkań integracyjnych, na których rodziły się najlepsze pomysły na przyszłość. Wydarzenie zwieńczyła gala podczas, której nagrodzono najlepszych wśród najlepszych w trzynastu kategoriach.

Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Polsce, skierowanych do dzieci w wieku 4-12 lat i bazujących na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Dzieci szkolą się pod okiem profesjonalnych trenerów w oparciu o autorski program szkolenia, stworzony przez FA.

Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy dalszych wspaniałych wyróżnień i osiągnięć sportowych!

Podczas Uroczystej Gali Football Academy w Dąbrowie Górniczej szkółka piłkarska FA w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała nagrodę „Wzór Solidności”. To wielkie wyróżnienie za pełną zaangażowania 10-letnią pracę i działanie z pasją. Symboliczną statuetkę odebrał manager Robert Antosz, który od dekady związany jest z tą elitarną siecią szkółek i prowadzi oddział w Dąbrowie Tarnowskiej od samego początku. Tradycyjnie, nowy rok w sieci Football Academy Group rozpoczął wystawny Konwent, który zgromadził wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt. W trakcie trzech dni nie zabrakło inspirujących wykładów, treningów pokazowych i spotkań integracyjnych, na których rodziły się najlepsze pomysły na przyszłość. Wydarzenie zwieńczyła gala podczas, której nagrodzono najlepszych wśród najlepszych w trzynastu kategoriach. Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Polsce, skierowanych do dzieci w wieku 4-12 lat i bazujących na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Dzieci szkolą się pod okiem profesjonalnych trenerów w oparciu o autorski program szkolenia, stworzony przez FA. Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy dalszych wspaniałych wyróżnień i osiągnięć sportowych!