Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ferie w Dąbrowie

Ferie w Dąbrowie

Ferie w Dąbrowie

Z myślą o dzieciach i młodzieży pozostających w czasie ferii w domach Miejska Biblioteka Publiczna, Dąbrowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowały szereg różnorodnych zajęć.

Codzienne zajęcia proponuje młodym czytelnikom MBP. W godzinach od 10.00 do 18.00 w dziale dla dzieci można posłuchać głośniego czytania książek, przygotowywać przedstawienie teatralne, obejrzeć filmy czy przebrać się za jakąś postać, by przeczytać młodszym kolegom bajkę. Biblioteka zaprasza również amatorów Internetu, którzy mają tu do dyspozycji trzy stanowiska komputerowe. Z Internetowej "czytelni" można korzystać codziennie w godzinach otwarcia wypożyczalni i działu dla dzieci. Możliwa jest także rezerwacja komputera na określoną godzinę.
Na każdy dzień ferii zajęcia przygotował Dąbrowski Dom Kultury. Ciekawie można spędzić tu czas od godz. 10.00 do godzin popołudniowych. Przygotowano m. in. zajęcia plastyczne i teatralne, konkursy, zabawy na śniegu. Na zajęciach komputerowych można nauczyć się projektować strony internetowe. Będzie także bal maskowy, konkurs ortograficzny, giełda hobbystów. Zajęcia odbywać się będą w budynku DDK i świetlicy na os. Westerplatte. W kinie "Sokół" wyświetlany będzie film "Gdzie jest Nemo?"
W bogatym programie DDK nie zabraknie zajęć sportowych. W zawodach mogą rywalizować amatorzy tenisa stołowego i szachów. Na zakończenie ferii odbędą się otwarte turnieje siatkówki i piłki nożnej, które rozegrane zostaną w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Do udziału w rozgrywkach organizatorzy zapraszają zarówno uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jak i dorosłych. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

Z myślą o dzieciach i młodzieży pozostających w czasie ferii w domach Miejska Biblioteka Publiczna, Dąbrowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowały szereg różnorodnych zajęć. Codzienne zajęcia proponuje młodym czytelnikom MBP. W godzinach od 10.00 do 18.00 w dziale dla dzieci można posłuchać głośniego czytania książek, przygotowywać przedstawienie teatralne, obejrzeć filmy czy przebrać się za jakąś postać, by przeczytać młodszym kolegom bajkę. Biblioteka zaprasza również amatorów Internetu, którzy mają tu do dyspozycji trzy stanowiska komputerowe. Z Internetowej "czytelni" można korzystać codziennie w godzinach otwarcia wypożyczalni i działu dla dzieci. Możliwa jest także rezerwacja komputera na określoną godzinę.Na każdy dzień ferii zajęcia przygotował Dąbrowski Dom Kultury. Ciekawie można spędzić tu czas od godz. 10.00 do godzin popołudniowych. Przygotowano m. in. zajęcia plastyczne i teatralne, konkursy, zabawy na śniegu. Na zajęciach komputerowych można nauczyć się projektować strony internetowe. Będzie także bal maskowy, konkurs ortograficzny, giełda hobbystów. Zajęcia odbywać się będą w budynku DDK i świetlicy na os. Westerplatte. W kinie "Sokół" wyświetlany będzie film "Gdzie jest Nemo?"W bogatym programie DDK nie zabraknie zajęć sportowych. W zawodach mogą rywalizować amatorzy tenisa stołowego i szachów. Na zakończenie ferii odbędą się otwarte turnieje siatkówki i piłki nożnej, które rozegrane zostaną w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Do udziału w rozgrywkach organizatorzy zapraszają zarówno uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jak i dorosłych. (baja) Źródło: Dziennik Polski