Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Festyn lotniczy w Morzychnie

Festyn lotniczy w Morzychnie

Festyn lotniczy w Morzychnie

Na lądowisku w podąbrowskiej Morzychnie odbył się Festyn Lotniczy im. Jana Wnęka. Imprezę zorganizowały wspólnie gminy Dąbrowa Tarnowska i Żabno oraz parafia w Odporyszowie. W programie festynu znalazły się występy zespołu folklorystycznego "Nieczajnianie" z Nieczajnej Górnej, kapeli ludowej "Dąbrowiacy" z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Ani Boduch, Joasi Prażuch i Kamila Janeczka z Centrum Kultury w Żabnie.

Zaprezentował się również zespół muzyczny "Ekumenia" z Koszyc Małych pod kierownictwem Piotra Socha oraz zepół taneczny z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Katarzyna Lebica, Justyna Bieś, Angelika Loraj, Magdalena Kobos, Małgorzata Broda, Renata Wąż.
Rozstrzygnięty został również konkurs wiedzy o Janie Wnęku przygotowany przez Dąbrowski Dom Kultury. Dodatkową atrakcją były pokazy motolotniarzy i skoki spadochronowe skoczków z Aeroklubu Mieleckiego. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

Na lądowisku w podąbrowskiej Morzychnie odbył się Festyn Lotniczy im. Jana Wnęka. Imprezę zorganizowały wspólnie gminy Dąbrowa Tarnowska i Żabno oraz parafia w Odporyszowie. W programie festynu znalazły się występy zespołu folklorystycznego "Nieczajnianie" z Nieczajnej Górnej, kapeli ludowej "Dąbrowiacy" z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Ani Boduch, Joasi Prażuch i Kamila Janeczka z Centrum Kultury w Żabnie. Zaprezentował się również zespół muzyczny "Ekumenia" z Koszyc Małych pod kierownictwem Piotra Socha oraz zepół taneczny z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Katarzyna Lebica, Justyna Bieś, Angelika Loraj, Magdalena Kobos, Małgorzata Broda, Renata Wąż.Rozstrzygnięty został również konkurs wiedzy o Janie Wnęku przygotowany przez Dąbrowski Dom Kultury. Dodatkową atrakcją były pokazy motolotniarzy i skoki spadochronowe skoczków z Aeroklubu Mieleckiego. (baja) Źródło: Dziennik Polski