1. Film w TVP o Powiecie Dąbrowskim

Film w TVP o Powiecie Dąbrowskim

Zachęcamy mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do oglądania w dniu dzisiejszym tj.15 listopada br. filmu, promującego walory turystyczne powiatu dąbrowskiego, jego zabytki i dziedzictwo kulturowe. Film zostanie wyemitowany o godz. 19:30, na antenie TVP Kraków, w dwóch odcinkach. Zobaczymy w nim, znane nam miejsca naszego Powiatu, m.in: Centrum Polonii w Brniu-Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji, Zalipie, Synagogę w Dąbrowie Tarnowskiej oraz prowadzoną działalność społeczną Warsztatów Terapii Zajęciowej czy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie. Widzowie w całej Polsce dowiedzą się o zmianach zachodzących w naszym regionie, który stara się dostosować do standardów europejskich w różnych dziedzinach życia poprzez poprawę jakości infrastruktury drogowej czy budowę nowoczesnego bloku operacyjnego w Szpitalu Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.