Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Finał Dnia Otwartego Szkoły w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Finał Dnia Otwartego Szkoły w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Finał Dnia Otwartego Szkoły w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 19 kwietnia br. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zorganizował Dzień Otwarty dla młodzieży gimnazjalnej.
Odwiedzający szkołę uczniowie mogli zapoznać się z proponowaną ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzić klasopracownie, salę gimnastyczną, bibliotekę oraz pracownie komputerowe. Mieli także okazję do porozmawiania z uczniami i nauczycielami szkoły.

Do uczestnictwa w zajęciach Dnia Otwartego zaprosiła uczniów Dyrektor Szkoły Marta Chrabąszcz, która zapoznała wszystkich z ofertą szkoły i zachęciła gimnazjalistów do dalszej nauki w murach tej szkoły ponadgimnazjalnej.

W Dniu Otwartym Szkoły uczestniczyła również Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej - Mariola Smolorz.

Odwiedzający wzięli udział w ciekawych prezentacjach, zajęciach i konkursach (zwycięzców nagrodzono upominkami).

W dniu 19 kwietnia br. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zorganizował Dzień Otwarty dla młodzieży gimnazjalnej.Odwiedzający szkołę uczniowie mogli zapoznać się z proponowaną ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzić klasopracownie, salę gimnastyczną, bibliotekę oraz pracownie komputerowe. Mieli także okazję do porozmawiania z uczniami i nauczycielami szkoły. Do uczestnictwa w zajęciach Dnia Otwartego zaprosiła uczniów Dyrektor Szkoły Marta Chrabąszcz, która zapoznała wszystkich z ofertą szkoły i zachęciła gimnazjalistów do dalszej nauki w murach tej szkoły ponadgimnazjalnej. W Dniu Otwartym Szkoły uczestniczyła również Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej - Mariola Smolorz. Odwiedzający wzięli udział w ciekawych prezentacjach, zajęciach i konkursach (zwycięzców nagrodzono upominkami).