1. Finał konkursu ekologicznego „Upcyclingowe dekoracje ogrodowe”

Finał konkursu ekologicznego „Upcyclingowe dekoracje ogrodowe”

Po dokonaniu oceny 35 prac zgłoszonych do konkursu, jury wyłoniło zwycięzców.

W kategorii „przedszkola”:

I miejsce – Przedszkole Publiczne w Luszowicach, (grupa „0”)

II miejsce – Przedszkole Publiczne w Nieczajnie Górnej, (grupa „Mali Odkrywcy”)

III miejsce – Przedszkole Publiczne w Oleśnie, (grupa „Wróbelki Elemelki”)

Przyznano również trzy wyróżnienia:

- Przedszkole Publiczne w Szczucinie, (grupa „Krasnale”)

- Przedszkole Publiczne w Oleśnie, (grupa „Skrzaty”)

- Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym (Oddział Przedszkolny)

W kategorii „klasy I-III”:

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, (klasa II)

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Zalipiu, (klasa I)

Przyznano również trzy wyróżnienia: